کد خبر: DT-41283
تعداد بازدید: 130بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۵
کارشناس هواشناسی بوشهر :
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت:در 24 ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل شمالی استان 90 تا 150 سانتی متر و در سواحل مرکزی و جنوبی نیز 100 تا 210 سانتی متر که در برخی از ساعت ها به 240 سانتی متر خواهد رسید.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس نقشه های هواشناسی شرایط جوی و دریایی استان بوشهر در روز سیزده بدر ناپایدار است.
پیام مساعدی افزود: با وجود این ناپایداری وزش بادهای شمالی تا روز جمعه ادامه دارد و همچنین دریا مواج و متلاطم خواهد بود.

وی بیان کرد: تا صبح روز جمعه نیز در برخی از مناطق استان بویژه نیمه جنوبی استان وقوع رگبار باران، رعد و برق و تگرگ در برخی از ساعات دور از انتظار نخواهد بود.

مساعدی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا تمام ابری همراه با وزش باد و احتمال گرد و خاک و در برخی مناطق بویژه نیمه جنوبی استان همراه با رگبار باران و رعد و برق خواهد بود.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی که در مناطق شمالی استان سرعت وزش آن ۱۲ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت که گاهی تا ۴۰ کیلومتر نیز خواهد رسید و در مناطق جنوبی نیز با سرعت ۱۸ تا ۵۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت:در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل شمالی استان ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی متر و در سواحل مرکزی و جنوبی نیز ۱۰۰ تا ۲۱۰ سانتی متر که در برخی از ساعت ها به ۲۴۰ سانتی متر خواهد رسید.

مساعدی اظهارداشت: در ۲۴ ساعت گذشته دیلم و برازجان با ۱۵ و عسلویه با ۳۰ درجه سانتیگراد کمترین و بیشترین دما را تجربه کردند.

وی یادآور شد: در این مدت عسلویه با ۹۰ درصد و دیر با ۲۶ درصد بیشترین و کمترین میزان رطوبت را داشتند.

به نوشته ایرنا ، مساعدی گفت: هم اکنون دمای هوا در بوشهر ۲۰ درجه سانتیگراد و میزان رطوبت آن ۴۳ درصد است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین