کد خبر: DT-39031
تعداد بازدید: 28بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴
موادفروشان اتوبان چمران در عملیات پلیس پایتخت شناسایی و دستگیر شدند.

در راستای دریافت چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر اینکه در آدرس اتوبان چمران، زیر پل ملاصدار عده ای مواد فروش اقدام به توزیع و فروش مواد افیونی می کنند؛پرونده ای در این رابطه تشکیل  در دستور شبیخون پلیس به موادفروشان اتوبان چمران/ سرکرده توزیع هروئین و شیشه با شلیک پلیس مصدوم شدکار ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار گرفت.

در ادامه تیمی از ماموران به موقعیت اعزام شدند و در این راستا در جهت دستگیری و جلوگیری از فرار متهمان اقدام به شلیک دو تیر هوایی و یک تیر مستقیم نمودند که ۳ تن از عاملان اصلی و سرکردگان توزیع هروئین و شیشه در اتوبان چمران به نام  “ر.ح” که با تیر مستیقم پلیس مجروح شد و دیگری به نام های “م.ح”و “ش.ن” دستگیر شدند.

طی بازرسی بدنی به عمل آمده از متهمین مقدار ۲۰گرم شیشه ، ۳گرم گراس ، مبلغ ۶میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد ، ۲عددترازو ، یک عدد چاقو ، یک عدد تبر و دو عدد پایپ کشف گردید.

سرهنگ محمد بخشنده رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت :متهم ردیف اول  پس از حضور اورژانس ۱۱۵ جهت مداوا به بیمارستان منتقل و یک دستگاه موتورسیکلت نیز از متهمان توقیف و روانه پارکینگ شد.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین