کد خبر: DT-44064
تعداد بازدید: 50بازدید
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۵
سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران شانس این تیم را برای راهیابی به المپیک زیاد می داند.

مصطفی کارخانه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا درباره ی ارزیابی تیم ملی والیبال برای مسابقات کسب سهمیه ی المپیک گفت:تیم ملی با یک آمادگی ذهنی و روانی قوی و با علم به این موضوع که می دانند حضور در المپیک و کسب مدال چه اهمیت ویژه ای دارد به مسابقات می رود. تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است و با توجه به بازی های تدارکاتی که انجام داده اند من فکر می کنم به آمادگی خوبی هم رسیده اند. آرزوی هر مربی،بازیکن و فدراسیونی است که در المپیک حضور داشته باشد و از طرف دیگر اگر ما به این مسابقات نرویم تا چهار سال دیگر سن بعضی از بازیکنان خوب ما بالا می رود و دیگر نمی توانیم از آن ها استفاده کنیم.به این دلایل نباید این فرصت را از دست دهیم،لیاقت و شایستگی این کار را هم داریم و این مدیریت تیم است که بتوانیم از تمام توان بازیکنان به خوبی استفاده کنیم.شانس رفتنمان به المپیک از شانس نرفتنمان بیشتر است.

وی درباره ی حریفان تیم ملی والیبال کشورمان در این مسابقات گفت: به نظر من تمام حریفان ما قدرتمند هستند و همه برای صعود به المپیک شانسی برای خودشان قائل هستند،من بازی اول را خیلی مهم و حیاتی برای تیم ملی می بینم، بازی مقابل استرالیا را ما باید با برد شروع کنیم.

کارخانه درباره ی بازی های تیم ملی از قرعه های آسان به سخت اظهار داشت:به نظر من این روش خوبی است که ما اول بازی سختمان را انجام دهیم،ما از نظر قرعه کشی هم شانس آورده ایم چون در دوبازی اول که نسبت به بقیه آسان تر است به هماهنگی کامل می رسیم و بعد از آن با تیم های قدرتمند تر بازی خواهیم داشت.

سرمربی اسبق تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص انتخاب و عملکرد لوزانو در تیم ملی تصریح کرد:بعضی وقت ها تغییر و تحول لازم است،تیم ملی هم نیاز داشت که کواچ را تعویض کند و لوزانو را جایگزینش کند،امیدوارم لوزانو شناخت کافی از بازیکنان ما داشته باشد و در شرایطی که تیم نیاز دارد عملکردش را بهتر بکند این کار را انجام دهد.

سرمربی تیم بانک سرمایه درپایان درباره ی احتمال کسب سهمیه ی تیم والیبال کشورمان افزود:به نظرم شانس رفتنمان به مسابقات المپیک بسیار بالاست و این بستگی دارد به عملکرد بازیکنان که بتوانیم از همه ی ظرفیت ها و توانمندی ها به خوبی استفاده کنیم که اگر این اتفاقات بیافتد می توانیم به المپیک صعود کنیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین