کد خبر: DT-54624
تعداد بازدید: 715بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۵
شب وحشت در جاده های بخش بوشکان
رئیس شورای شهر کلمه گفت:این حادثه که بامداد امروز -سه شنبه-رخ داد موجب آتشسوزی دو خودرو شد و هر 4 سرنشین آنها در آتش سوختند و جزغاله شدند.

به گزارش دلیران تنگستان، شاخ به شاخ شدن خودرو سمند و وانت بار در جاده ی کلمه به خون از توابع بخش بوشکان شهرستان دشتستان حادثه ای دلخراش را رقم زد.

رئیس شورای شهر کلمه گفت:این حادثه که بامداد امروز -سه شنبه-رخ داد موجب آتشسوزی دو خودرو شد و هر ۴ سرنشین آنها در آتش سوختند و جزغاله شدند.

محسن رضایی افزود:خودرو سمند که بار قاچاق داشته و با سرعت زیادی در حال عبور از این جاده به سمت استان فارس بوده با وانت باری که از روستای شلدان به سمت کلمه در حرکت بوده شاخ به شاخ می شود که متاسفانه به دلیل شدت برخوردها دچار آتشسوزی شدید  شده  و هر ۴ سرنشین آنها(۲ نفر سرنشین سمند و دو نفر وانت) در آتش می سوزند.

وی با ابراز نارضایتی از حضور مرگبارخودروهای شوتی در جاده های این منطقه گفت:صبح امروز در خیابان های کلمه و در حالیکه سرویس مدارس دانش آموزان را مشغول جابجا کردن بودند تعقیب و گریز پلیس و ماشین های شوتی در خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهر کلمه صحنه ای خطرناک و مرگبار را برای شهروندان به خصوص کودکان دبستانی  رقم زده بود.

وی با ابراز تاسف از این حادثه گفت:از تمام مسئولین استان عاجزانه خواهشمندیم به داد مردم منطقه برسند.جاده های ما ناامن شده اند.جان همشهریان ما به راحتی زیر چرخ های ماشین های شوتی می روند و فریادهای کمک اهالی منطقه به گوش کسی نمی رسد.

گفتنی است :تردد بیش از حد خوردوهای شوتی که جهت دور زدن گلوگاه شهید صلاحی دشتستان، مسیر اهرم – کلمه – تنگ ارم یا برازجان – ارغون کلمه – تنگ ارم و ورود به جاده اصلی بوشهر – شیراز بعد از گلوگاه شهید صلاحی را انتخاب می کنند به معضلی جدی برای مردم این منطقه و تهدیدی برای جانشان تبدیل شده است.معضلی که بارها و بارها رسانه ای شده ولی گویا همچنان به قوت خود باقی است و قربانی می گیرد.

سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین