کد خبر: DT-44342
تعداد بازدید: 72بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سپاه برای دفاع و پاسداری از انقلاب در طول عمر با برکت نظام نهادی منعطف بوده است.

محمدتقی صفری صبح امروز در همایش فرماندهان و مسؤولان گردان‌های امام حسین(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه استکبار برای مقابله و از بین بردن انقلاب و نظام اسلامی ایران طرح‌ها و پروژه‌های بزرگی را اجرا کرده است، اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی هر طرح و برنامه‌ای که علیه ما اجرا کرده‌اند همه به صخره سخت اعتقادات ملت برخورد کرده و چیزی جزء سرشکستگی نتیجه‌ای برای آنها نداشته است.

صفری با ما نیز برای مقابله با دشمنان طرح‌ها و برنامه‌های خاصی داریم، ادامه داد: سربازان ولایت با تلاش، ایستادگی، مقاومت و استکبارستیزی و در راستای منویات مقام معظم رهبری در اجرای این طرح‌ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عین اینکه خادم مردم بوده و اهل مداراست، افزود: سپاه اسلام ناب با استکبار سر ستیز و مقابله قوی و سخت دارد.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر به دیگر خصوصیات برجسته سپاه انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: سپاه حامی محرومین و مظلومین، فرزند رمضان و محرم، ذوالفقار ولی و علی(ع) است.

وی با اشاره به نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، تصریح کرد: هر کس نتواند به این شعار که خواسته مردم نیز است عمل کند باید کنار رود.

صفری با تأکید بر آموزش‌های لازم در عرصه‌های مختلف باید با اقتضائات منطبق باشد، افزود: سپاه برای دفاع و پاسداری از انقلاب در طول عمر با برکت نظام نهادی منعطف بوده است.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر به اعم خدماتی که سپاه پاسداران در راستای اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی ارائه کرده است پرداخت و افزود: در سال‌های اخیر سپاه برای توسعه و عمران استان گام‌های موثری برداشته و خدمات ارزنده‌ای در تمامی عرصه‌ها به ویژه محرومیت‌زدایی ارائه کرده است که در این راستا رویکرد این مجموعه فرهنگی و خدماتی بوده و این مهم تاثیر بسزایی در تغییر چهره استان داشته که این مهم نگاهی مثبت محسوب می‌شود.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین