کد خبر: DT-41512
تعداد بازدید: 583بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵
در پی مصاحبه یکی از اعضای شورای مرکزی تنگستان بر علیه مهندس ترکزاه، فرماندار تنگستان و اتهامات واهی و صدرصد مغرضانه که به فرماندار زده بود امروز اقای حیدری زئیس شورای مرکزی تنگستان مطلب ذیل را جهت تنویر افکار عمومی مردم به این سایت ارسال نمودند.انچه معلوم و مشخص است دقت فرماندار تنگستان در هزینه کردن پولهای بیت المال بسیار جدی عمل میکند، این که در شهر اهرم نیز که در این دو سال بیش از ده میلیارد تومان اعتبار برای شهر اهرم مصوب شده ایشان حق دارد از مسئولین اجرایی شهر در این مورد بازخواست نماید.

دلیران تنگستان، در پی مصاحبه یکی از اعضای شورای مرکزی تنگستان بر علیه مهندس ترکزاه، فرماندار تنگستان و اتهامات واهی و صدرصد مغرضانه که به فرماندار زده بود امروز اقای حیدری زئیس شورای مرکزی تنگستان مطلب ذیل را جهت تنویر افکار عمومی مردم به این سایت ارسال نمودند.

انچه معلوم و مشخص است دقت فرماندار تنگستان در هزینه کردن پولهای بیت المال بسیار جدی عمل میکند، این که در شهر اهرم نیز که در این دو سال بیش از ده میلیارد تومان اعتبار برای شهر اهرم مصوب شده ایشان حق دارد از مسئولین اجرایی شهر در این مورد بازخواست نماید.

کسی مدعی دخل تصرف مغرضانه در این اعتبار نیست اما سوالی که ذهن مردم به ان مشغول نموده این است که چرا این پول اگر تامین اعتبار و جذب شده در کجا هزینه گردیده.

الی ایهالحال متاسفانه ترکزاده بخاطر پاکدستی در این مدت تهمت های بیجایی را متحمل گردیده که جا دارد در این مورد برای روشن شدن اذهان عمومی ترکزاده با مراجعه به دستگاه قضا پشت پرده مصاحبه این فرد را مشخص نماید. هر چند رئیس شوارای مرکزی تنگستان در این مورد با بنوعی محکوم کردن این مصاحبه اتهامات را مستندا از فرماندار دور کرده. تکلیف فرمانداری که انتخابات  ۹۲ درصدی را در تنگستان به سرانجام رسانده اکنون تکلیفش با طلب کاران چیست. بعنوان مثال اشپزی که برای برگزار کنندگان نهار و شام تهیه کرده نمونه کوچک ان است. ایشان مرتب به دفتر فرمانداری مراجعه و تقاضای حق مسلم خود میکند.

در ذیل عین مطب اقای حیدری  رئیس شورای بخش مرکزی تنگستان را مشاهده میکنید.

موارد ذکر شده توسط آقای غلام پور کاملا شخصی بوده و اینجانب به عنوان رئیس شورای بخش همه این مطالب را تائید نمی نمایم.

با توجه به درج مطلبی از آقای غلام پورتحت عنوان: صدای شوراها هم از فرماندار تنگستان درآمد/دست جمعی استعفا می دهیم .
به نظر شخصی بنده فرماندار محترم تعامل خوبی با شورا داشته و جلسات متعددی را به صورت عمومی در روستاهای بخش مرکزی با حضور دهیاران و شوراهای اسلامی برگزار نموده اند . طبیعیست که به واسطه مشغله کاری فراوان ایشان ، تشکیل جلسات مداوم با شورای بخش امکان پذیر نباشد. لیکن با توجه به سوابق موجود ، امکان ندارد ایشان در روستایی ، حداقل برای یک بار حضور پیدا نکرده و با شورا و مردم صحبتی نداشته باشد.

در خصوص اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری ، قانونا هر نوع پرداختی متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه های تعریف شده خواهد بود . در سال گذشته نیز اعتبار ارزش افزوده ۶ ماه به حساب فرمانداری واریز شده است که مبلغ مربوط به ۴ ماه آن به حساب دهیاری های همجوار جهت هزینه کرد در روستاهای فاقد شورا پرداخت شده است و قائدتا با ارائه گزارش پیشرفت کار ، مبالغ ۲ ماه باقی مانده نیز پرداخت خواهد شد. ضمن اینکه در سال ۹۳ نیز اعتبارات ارزش افزوده این روستاها به صورت کامل پرداخت شده است.

شورای بخش مرکزی در ساختمانی بیرون از فرمانداری مستقر می باشد و اعتباری به میزان ۵۰ میلیون ریال نیز در سال گذشته برای خرید تجهیزات در اختیار این شورا قرار گرفت و تجهیزات مورد نیاز خریداری گردیده است.

انتخابات یک برنامه و پروژه ملی است و دهیاری ها نیز مانند شهرداری ها و سایر نهادها و موسسات عمومی موظفند طبق ماده ۱۱ قانون انتخابات ، تمامی امکانات مادی و انسانی خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند ، اما طبق اطلاعات اینجانب ، بجز نیروی انسانی دهیاران محترم ،از اخذ هرگونه امکانات مادی استنکاف شده است .

دولت تدبیر و امید توانسته با برنامه ریزی مطلوب و علمی ، پروژه های منحصر به فردی را از بدو شروع به کار خود در استان در قالب طرح های امید اجرائی نماید.  چمن های مصنوعی ، طرح های هادی ، پارک ها و فضاهای تفریحی ، بهسازی و آسفالت معابر، ماشین آلات دهیاری و از همه مهمتر پروژه های آبرسانی و گازرسانی از مهمترین اقدامات دولت است که توانسته رضایت روستائیان را در حد بسیار بالایی جلب نماید . این ها گوشه ای از خدمات دولت در روستاها با مدیریت استاندار و همراهی فرماندار شهرستان بوده است که جا دارد مراتب تقدیر و تشکر مردم از خدمات دولت را اعلام نمائیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
اهرم شهر باستانی بزرگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۸:۵۱ ق.ظ
جذب اعتبار مهمه ولی اصل کار عمل کردن است
دهیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۷ فروردین ۱۳۹۵ در ۲:۳۱ ب.ظ
جناب اقای
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین