کد خبر: DT-37085
تعداد بازدید: 102بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
مردی که غصب عنوان پلیس آگاهی از مردم اخاذی می‌کرد،‌ توسط پلیس آگاهی تهران شکار شد.

در مورخه ۲۱/۱۰/۱۳۹۴ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۲۴ قلهک به مأمورین اعلام نمود که شخصی تحت عنوان سرهنگ پلیس آگاهی مراجعه و مدعی شده که دستور توقیف رستوران و همچنین دستگیری پدرش را دارد.
این شخص در ادامه اظهارات خود عنوان کرد: “شخصی بنام سرهنگ احمدی عنوان نموده است که حاضر است در ازای دریافت مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان مانع از اجرای احکام قضایی در خصوص دستگیری پدرم و همچنین توقیف رستوران محل کارم در خیابان طالقانی شوم”.

سرهنگ قلابی پلیس آگاهی تهران شکار شد+تصاویر

پرونده در اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جعل عنوان مأمور و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۳۳ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دستگیری متهم :
در مورخه ۲۲/۱۰/۱۳۹۴ شخصی با لباس نظامی و درجه سرهنگ دومی به رستوران شاکی مراجعه و با ارائه کارت شناسایی و مدارک قضایی اقدام به اخاذی ۱۵۰ میلیون تومانی از صاحب رستوران می کند که با حضور کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی در محل ، این شخص بنام “مهدی . الف” ( متولد ۱۳۴۶ ) دستگیر و در همان بازرسی اولیه ، کارت شناسایی انتظامی مجعول بهمراه احکام قضایی کشف شد ؛ در ادامه و با شناسایی خودرو پراید سفید رنگ متعلق به متهم ، کارآگاهان در بازرسی از خودرو موفق به کشف تجهیزات و ادوات پلیسی و همچنین البسه نظامی شدند.

سرهنگ قلابی پلیس آگاهی تهران شکار شد+تصاویر

شناسایی دومین شاکی پرونده:
با انتقال متهم به اداره سیزدهم و در ادامه تحقیقات ، کارآگاهان موفق به شناسایی مالباخته ای شدند که متهم در پوشش سرهنگ پلیس آگاهی و با وعده تهیه وام میلیاردی ، مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از وی دریافت کرده بود.

مالباخته پس از حضور در اداره سیزدهم پلیس آگاهی و شناسایی متهم ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “متهم مدعی بود که به واسطه موقعیت کاری اش ، با تعدادی از رؤسای بانک های مختلف شهر ارتباطی نزدیک دارد و به همین واسطه می تواند وام های میلیاردی تهیه کند و با این وعده مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از من دریافت کرد”.

سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکراستقامتی ، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “متهم با صدور قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر شکات پرونده در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است”.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین