کد خبر: DT-44246
تعداد بازدید: 51بازدید
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۵
استاندار بوشهر از سرمایه‌گذاری 100 میلیون یورویی بخش خصوصی در ساخت مجتمع پتروشیمی دشتستان خبر داد.

مصطفی سالاری صبح امروز در نشست بررسی ساخت مجتمع پتروشیمی دشتستان اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال، باید ساز و کار لازم برای فعال کردن واحدهای مهم توالیدی در استان فراهم شود.

وی افزود: حل مسائل و مشکلات واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی علاوه بر کمک به تولید در استان، زمینه لازم برای اشتغال افراد جویای کار را نیز فراهم می‌کند.

استاندار بوشهر بیان داشت:‌ به‌منظور عملیاتی کردن مجتمع پتروشیمی دشتستان ۱۰۰ هکتار زمین مورد نظر این مجتمع در نظر گرفته شده تا علاوه بر ساخت آن و توجه به امر مهم اشتغال، مسائل زیست‌محیطی و آلایندگی این مجتمع هم در نظر گرفته شود.

سالاری اضافه کرد: با شروع به کار مجتمع پتروشیمی دشتستان ۶۰۰ اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود ضمن اینکه ارزیابِ‌های زیست‌محیطی این طرح بزرگ از هفته آینده آغاز خواهد شد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: مجتمع پتروشیمی دشتستان از طرح‌های مهم تولیدی و اشتغالزایی استان است که تلاش داریم با همکاری مسؤولان مربوطه، مجتمع پتروشیمی دشتستان را فعال کنیم.

سالاری اضافه کرد: بر اساس برنامه‌هایی که به دستگاه‌های اجرایی اعلام کردیم قرار شده هر دستگاه و سازمان حداقل ۳ و حداکثر ۵ طرح مهم تولیدی و اشتغالزایی را معرفی کنند تا بررسی برای اجرایی شدن طرح‌های منتخب انجام شود.

وی بیان کرد:‌ در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی تلاش برای اجرایی کردن طرح‌های مهم اقتصادی از جمله طرح مجتمع پتروشیمی دشتستان در دستور کار است.

استاندار بوشهر با اشاره به سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون یورویی بخش خصوصی در ساخت مجتمع پتروشیمی دشتستان گفت: اجرایی شدن طرح مجتمع پتروشیمی دشتستان نقش مهمی در تولید و اشتغال در استان خواهد داشت.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین