کد خبر: DT-23704
تعداد بازدید: 48بازدید
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">شهروندان گناوه ای می گویند: سرقت کابل های مخابراتی، تلفنهای ثابت برخی محلات بندر گناوه را در هفته های اخیر قطع کرده است.</p>

برخی از این افراد درگفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشتند که قطعی تلفن منازل در کوی جانبازان این شهر براساس مشاهدات عینی ناشی از بریده شدن و سرقت کابل مخابراتی بخشی از این محله است.

آنان یادآورشدند: قطعی تلفن ثابت مشکلاتی بویژه عدم دسترسی خانواده ها به اینترنت را بوجود آورده است .

برخی از ساکنان کوی جانبازان شهر گناوه می گویند که با وجود پیگیری ها واطلاع رسانی به مسوولان ذی ربط از طریق سامانه خرابی تلفن ۲۰۱۱۷در طول این مدت، تا کنون اقدامی از سوی متولیان امر صورت نگرفته است.

م . رستمی افزود: بنا به اظهارات مسوولان مربوطه، کمبود کابل تلفن از عمده مشکلات اداره مخابرات می باشد که تا کنون رفع مشکل این محله را به تاخیر انداخته است.

مسوول روابط عمومی مخابرات استان بوشهر گفت: بمنظور جلوگیری از سرقت کابل های تلفن های هوایی درشهرستان گناوه که بیشترین مورد را در بین شهرستان های استان داشته، پیگیری های لازم با مراجع ذی ربط انجام شده است.

حمید عبدی نیا افزود: باتوجه به مشکلات بوجود آمده دراین شهرستان، تلاش و رایزنی های لازم برای تامین کابل تلفن انجام شده و مقداری کابل خریداری شده تا نسبت به سروسامان دادن و وصل تلفن های قطع شده مشترکان اقدام شود.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر بیش از ۹۲ هزارنفر جمعیت دارد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین