چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-29428
تعداد بازدید: 42بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۴
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: فردی که اقدام به برداشت غیرمجاز وجه نقد از حساب صاحب کار خود به بهانه شوخی، کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ اکبر امینی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: یک شهروند همدانی با مراجعه و ارائه شکوائیه ای به پلیس فتا مدعی شد دو میلیون ریال از حساب بانکی وی سرقت شده است.
وی اضافه کرد: به همین منظور پرونده ای در پلیس فتا تشکیل و در تحقیقات مشخص شد برداشت از حساب بانکی مالباخته در چندین مرحله و به صورت دریافت وجه نقد از دستگاه های خود پرداز سطح شهر صورت گرفته است.

این مقام انتظامی گفت: باانجام اقدام های فنی و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی، فردی با هویت مشخص شناسایی و پس از گرقتن دستور از مقام قضایی دستگیر شد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات افزود: متهم هنگام مواجهه با مستندات انکارناپذیر رایانه ای به بزه انتسابی اقرار کرد.

وی توضیح داد: متهم در بازجویی فنی اعتراف کرد که در فرصت مناسبی کارت بانکی صاحب کار خود را به سرقت برده و از آنجا که رمز عبور وی را نیز در اختیار داشته برداشت ها را انجام داده است.

سرهنگ امینی اضافه کرد: فرد سارق انگیزه خود را ابتدا شوخی با صاحب کارش اعلام و بیان کرد پس از گذشت مدتی که دیدم صاحب کارم از اولین برداشت مطلع نشد در چندین مرحله برداشت های بعدی را انجام دادم.

رئیس پلیس فتا همدان به شهروندان توصیه کرد: به هیچ وجه کارت بانکی و رمزهای عبورشان را در اختیار دیگران قرار ندهند.

سرهنگ امینی از دارندگان کارت عابر بانک خواست: رمز کارت بانکی خود را به صورت دوره ای و به نحوی که قابل حدس زدن نباشد تغییر دهند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین