کد خبر: DT-36503
تعداد بازدید: 220بازدید
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با تهدید به وسیله اسلحه پلاستیکی مقادیری وجه نقد از بانک ملی شعبه حافظ به سرقت برده بود، دستگیر شد.

حیدر عباس‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح خبر سرقت از بانک ملی این شهرستان، اظهار کرد: سارق پس از این عملیات متواری شده بود که در یک عملیات ویژه پلیس دستگیر شد.

وی تصریح کرد: صبح امروز وقتی کارکنان و رئیس بانک ملی شعبه حافظ به محل کار خود رسیده بودند فردی با سر و صورتی پوشیده وارد بانک شد و به وسیله اسلحه پلاستیکی رئیس و کارکنان بانک را تهدید کرده و مقادیری وجه نقد را برداشته و متواری شده بود.

عباس‌زاده اضافه کرد: با اطلاع پلیس از این حادثه بلافاصله تیم عملیات پلیس و گشت کلانتری ۱۲ بوشهر وارد عمل شده و به تعیقب سارق پرداختند و نهایتا سارق در یک مسافرخانه در حالی که قصد خروج از آن محل را داشت با هوشیاری مامور نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر می‌شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در ادامه افزود: با انتقال سارق به بانک و شناسایی توسط کارکنان بانک وی به کلانتری منتقل و به سرقت از بانک اعتراف کرد و از وی ۱۷ میلیون ۱۰۰ هزار تومان وجه نقد و اسلحه پلاستیکی و نقاب کشف شد.

عباس‌زاده با ابراز تاسف شدید درمورد عدم رعایت نکات ایمنی به وسیله برخی شعب بانک خاطر نشان کرد: دوربین مداربسته بانک موصوف معیوب و از کار افتاده بوده و با وجود توصیه‌های پلیس تاکنون نسبت به تعمیر و بازسازی دوربین و رعایت نکات ایمنی توجهی نشده است.

این مسئول در پایان تصریح کرد: بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی امانتدار اموال و سرمایه‌های مردم هستند و باید در رعایت نکات ایمنی پیشگام باشند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین