کد خبر: DT-49295
تعداد بازدید: 924بازدید
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۵
چهره خندان مهندس عوض پور بسیار جالب است، معاون قبلي استاندار در قلب بودجه استان و رئیس فعلی سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر بی حاشیه ترین مدیر که قلبش فقط فلشش سمت کار مهم و حیاتی خودش است و بس. آدم در مواجهه با مهندس عوضپور وچهره خندانش ناخودآگاه بخودش شک میکند؛ مهندس عوضپور میخندد یا لبخند بر دهان داره. او مرد اخلاق مداری است که تک تک افراد و حرمت انها را حفظ‌ میکند. او اوج کمبودهای استان را رصد کرده و نقاط ضعف را شناسایی کرده واگر در مورد طرحی اطلاع نداشته باشد در‌ همان هفته سر محل طرح حاضر میشود تا کاملا پخته عمل نماید.
دلیران‌ تنگستان، چهره خندان مهندس عوض پور بسیار جالب است، معاون قبلي استاندار در قلب بودجه استان و رئیس فعلی سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر بی حاشیه ترین مدیر که  قلبش فقط فلشش سمت کار مهم و حیاتی خودش است و بس.
آدم در مواجهه با مهندس عوضپور  وچهره خندانش ناخودآگاه بخودش شک میکند؛ مهندس عوضپور میخندد یا لبخند بر دهان داره. او مرد اخلاق مداری است که تک تک افراد و حرمت انها را حفظ‌ میکند. او اوج کمبودهای استان را رصد کرده و نقاط ضعف را شناسایی کرده واگر در مورد طرحی اطلاع نداشته باشد در‌ همان هفته سر محل طرح حاضر میشود تا کاملا پخته عمل  نماید.
او در هر دوره استانداری خدمت کرده ،مشاور امینی بوده. هيچ گاه خنجر پشت مدیر زیر دست يا بالا دست نزده. حق شناسي در ذاتش است. به گروه ها و جناحهای موافق و مخالف بعنوان دوست نگاه میکند.
تا بوده با استانداران مختلفي كار كرده. برگ برنده سالاری در معادلات عمرانی استان مهندس عوضپور است. نخبه ای که هر جناح میگوید مال ماست اما او میگوید مال مردمم.
اولین بار است که راجع به او نوشتم. استان ما به عوضپور و تیم کاری او در ساختمان فلکه امام افتخار میکند. تمام هم و غمش این است که از هر سوراخ وسمبه ای در قانون استفاده میکند تا ریالی به بودجه استان اضافه کند.
او دیروز میگفت در مدت حضور دکتر سالاری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملي تزریق کردیم به این استان. رقم خیره کننده است. مهندس عوضپور با برخوردهایش و سیاست توام با تقوایش هر لوله تفنگی که بطرفش میگیرند ناخودآگاه در لحظه اخر سمت آسمان میرود.
زره عوضپور بی مکری او و صداقت اوست. روز پنجشنبه ساعت ۱۷ مصاحبه ای با خبرنگاران ترتیب داده بود که انگار سوال بعضی خبرنگاران از قبل خوانده شده بود. پس از تلاوت قران و توضیحات محمدی باغملایی گفت بسم الله الرحمن الرحیم خبرنگاران عزیز من بدهکار شما هستم، عذر میخواهم بدلیل ذیق وقت کم خدمت رسیدیم. شما همکاران حرفه ای ما هستید. ما بی‌شما پازل کاریمان ناقص است معذرت میخواهم. هرچند قاسمی سایت خلیج فارس که وقتی به مدیری در جلسات پرسش و پاسخ گیر میدهد ول کن معامله نیست اما به مهندس عوضپور گفت جلسات شما با خبرنگاران دیر برگزار میشود اما شما جبران میکنید چون مدیر پاسخگویی هستید.
این یعنی اول جلسه عوض پورباد در هوا نگفته من بدهکار خبرنگارانم. او تا شروع آمارگیری سراسری که از تاریخ ۳ مهرماه ۹۵ بصورت اینترنتی شروع میشود تمام تلاش خود و همکارانش را در فازی برده که سازمان امار ایران به مافوقش دکتر سالاری نمره ۲۰ بدهد. او گفت همه کمک کنید، ما در استفاده از فضای مجازی بعد از قم و تهران سومین استانیم. توقع ما این است در مرحله اول امار گیری که اینترنتی انجام میشود استان بوشهر اهم کار امارگیری خود را تمام کنند.
مهندس عوضپور هیچ وقت مثل این روزها ماموریت شهرستانی نمیرود. فرمانداران بخشداران و حالا هم قصد دارد تا قبل از انتخابات، شوراها را هم در صحنه بکشد تا مدیریت ارشد استان سربلند از این ازمون بیرون اید.
بهر صورت خبر این مصاحبه در سایت دلیران تنگستان برای کاربران در دست است و امیدواریم با کمک همه مدیران اجرایی و دست اندرکاران این سرشماری صحنه ديگري از با هم بودن مردم با فرزندان مسئول خودش را رقم بزند.
photo_2016-09-22_04-53-03-copyphoto_2016-09-22_04-53-00-copyphoto_2016-09-22_04-51-32-copyphoto_2016-09-22_04-51-07-copyphoto_2016-09-22_04-49-43-copyphoto_2016-09-22_04-48-10-copyphoto_2016-09-22_04-47-52-copy
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین