کد خبر: DT-42802
تعداد بازدید: 75بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
امام‌‌ جمعه بوشهر:
امام‌‌ جمعه بوشهر گفت: سران دیپلماسی آمریکا یاغی‌ها و یانکی‌های سیاسی جهان هستند و فکر می‌کنند دوران گاوچرانی سیاسی است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری صبح امروز در دیدار با مسئولان عقیدتی سیاسی سپاه امام صادق(ع) در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و روز معلم، اظهار داشت: در حال حاضر کشوری در منطقه و جهان حرف برتر می‌زند که دارای امکانات مدرن نظامی باشد.

وی با بیان اینکه اگر قرار بود گفتمان نظامی و دوره موشک تمام شود تا به حال تمام می‌شد، افزود: اینکه بنشینیم و بگوییم دوره موشک و تجهیزات نظامی تمام شده و دوره گفتمان است به زورگویی‌های دشمن کمک می‌کنیم.

صفایی‌بوشهری در ادامه با تأکید بر اینکه ما باید به دنبال دیپلماسی عزت و افتخار برویم، تصریح کرد: دشمن به دنبال از بین بردن نمادهای اسلامی است تا حرکتی علیه آنها صورت نگیرد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر، گفت: سران دیپلماسی آمریکا یاغی‌ها و یانکی‌های سیاسی جهان هستند و فکر می‌کنند دوران گاوچرانی سیاسی است در حالی که فکر نمی‌کنند ایران دارای اسلام ناب محمدی، ولایی و رهبری شجاع، مدیر و مدبر بوده و باعث افتخار جهان اسلام تشیع است.

صفایی‌بوشهری با تأکید بر اینکه سپاه مظهر عاشورا و کربلا بوده و حرکتش سراسر مجاهدت و برای آنها افق آرزوها شهادت است، گفت: دشمن بداند اگر برخورد و تجاوزی اندک به ایران داشته باشد برخوردی قاطع از سوی سپاه خواهد گرفت.

نماینده ولی‌ فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه سپاه برای همه عرصه‌ها الگو است، بنابراین مسئولان باید از سپاه الگو بگیرند، خاطرنشان کرد: همانطوری که سپاه کاری کرد تا سربازان نظامی آمریکا در برابر قدرت نظام زانو بزنند سربازان دیپلماسی ما نیز باید کاری کنند که سربازان دیپلماسی آمریکا در برابر آنها زانو بزنند.

صفایی‌بوشهری با بیان اینکه زمان مرگ آمریکا و کشورهای مرتجع منطقه قطعی است اما زمان آن شاید کم یا زیاد باشد، تصریح کرد: دشمنان از قدرت نظام و سپاه ایران در هراس کامل است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین