شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 21
کد خبر: DT-25666
تعداد بازدید: 90بازدید
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۴
فوتبالدوستان ایرانی روبرتو کارلوس را به عنوان محبوب‌ترین بازیکن ستارگان جهان انتخاب کردند.

به گزارش فارس، ویژه برنامه ۹۰ شب گذشته روی آنتن رفت و سوال پیامکی این برنامه اختصاص به انتخاب محبوب‌ترین بازیکن تیم ستارگان داشت که بر این اساس ۵۳ درصد مخاطبان برنامه، روبرتو کارلوس را به عنوان محبوب‌ترین بازیکن انتخاب کردند.

پس از کارلوس، لوئیس فیگو ۲۳ درصد آرا را به خود اختصاص داد و فابیو کاناوارو هم با ۷ درصد سوم شد.

در این برنامه میشل سالگادو و روبرتو کارلوس میهمان بودند و در بخشی از صحبت‌های خود هنگامی که با سوال فردوسی‌پور مجری برنامه ۹۰ درباره انتخاب بهترین بازیکن جهان از میان مسی و رونالدو مواجه شدند، پاسخ‌های جالبی دادند.

کارلوس در این میان، نیمار را انتخاب کرد و پس از اینکه با اصرار دوباره فردوسی پور مواجه شد، زیدان را انتخاب کرد، کارلوس برای بار سوم هم رونالدوی برزیلی را برگزید.

ستاره برزیلی سابق رئال مادرید از فردوسی‌پور درباره انتخاب رونالدو و مسی سوال کرد، که عادل مسی را انتخاب کرد و پس از آن کارلوس گفت که معلومه که شما بارسایی هستید و فردوسی‌پور هم این مطلب را تایید کرد تا به نوعی کارلوس زیر زبان فردوسی‌پور را بکشد.

سالگادو هم از میان مسی و رونالدو، رائول را انتخاب کرد. کارلوس و سالگادو همچنین از پیراهن‌های فردای این تیم رونمایی کردند.

در بخشی از برنامه اشک‌های میشل سالگادو به تصویر کشیده شد که کارلوس به این موضوع می‌خندید و رابطه گرم این دوستاره با یکدیگر جالب توجه بود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین