کد خبر: DT-30947
تعداد بازدید: 111بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴
دادستان بوشهرگفت:ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در دادگستری این استان فعال شده است و این مهم در شهرستان ها نیز انجام خواهد شد.

 

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از ایرنا علی حسن پور شنبه درآئین افتتاح ستاد انتخابات استان بوشهرافزود: تعامل و هم افزایی درکنار هیات نظارت و مسوولان برگزاری انتخابات رسالت قانونی است که قانون گذار بر عهده مرجع قضایی گذاشته است و هدف دخالت در کار اجرا یا نظارت نیست.
وی یادآورشد:همه باید تلاش کنند تا انتخاباتی نظام مند ، شفاف و سالم مطابق با قانون برگزار شود .
دادستان بوشهر اضافه کرد: اگر مردم این دید را داشته باشند که همه ما متولیان امر انتخابات مقید به رعایت قانون هستیم بدون شک حضور حداکثری در این عرصه سرنوشت ساز خواهند داشت.
حسن پور گفت: براساس قانون استفاده از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری یا مجلس شورای اسلامی تخلف بوده و با سوء استفاده کنندگان برخورد خواهد شد.
وی ادامه داد: دادگستری استان بوشهر در کنار سایر دست اندرکاران انتخابات تلاش می کند فضایی آرام و امن برای داوطلبان نمایندگی و حق انتخاب مردم فراهم کند.
دادستان بوشهر گفت:درهمین راستا شعب ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی در دادگستری ، دادسرا و دادگاهها راه اندازی شده است و با قید فوریت مسایل انتخاباتی رصد و پیگیری می شود.
حسن پور افزود: رسالت این شعب برخورد جدی با مسائلی است که جنبه مجرمانه داشته باشد.ک/۲

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین