کد خبر: DT-21270
تعداد بازدید: 50بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">استاندار بوشهر گفت: ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی در شهرستان‌های استان بوشهر تشکیل شود.</span>

، مصطفی سالاری صبح پنجشنبه در نشست پشتیبانی اردوهای جهادی و هجرت ۳ در بوشهر اظهار داشت: فعالیت‌های جهادی نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف داشته است و در سال‌های اخیر شاهد گسترش این برنامه‌ها هستیم.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی و اعزام گروه‌های جهادی یکی از اقدامات بسیار خوب در راستای محرومیت‌زدایی از شهرها و روستاها است که طرح‌های بزرگ و خوبی با هزینه‌های پائینی اجرا می‌شود.

استاندار بوشهر خواستار برنامه‌ریزی و رفع مشکلات اردوهای جهادی در نقاط مختلف استان شد و اضافه کرد: ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی در شهرستان‌های استان بوشهر تشکیل شود تا شاهد کاهش این مشکلات باشیم.

وی با اجرای پروژه‌های عام‌المنفعه توسط گروه‌های جهادی بسیج سازندگی اشاره کرد و افزود: جوانان با اهداف معنوی در این اردوها حضور می‌یابند و خدمات بسیار خوبی را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌کنند.

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/18/4/1743388.jpg

سالاری به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در عرصه سازندگی اشاره کرد و بیان داشت: بسیج سازندگی در اجرای طرح‌های مهم اقتصادی نقش بسیار مهمی دارد و در استان بوشهر نیز شاهد خدمات بسیار خوبی از سوی بسیج سازندگی هستیم.

وی بر لزوم تسریع در صدور مجوز طرح‌های اقتصاد مقاومتی و حذف بروکراسی اداری این طرح‌ها تاکید کرد و افزود: کمیته فنی اجرای بسیج سازندگی استان بوشهر تشکیل شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت بازاریابی بنگاه‌های کوچک طرح‌های اقتصاد مقاومتی ادامه داد: توسعه بنگاه‌های کوچک زودبازده در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار قرار بگیرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین