یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 22
کد خبر: DT-22063
تعداد بازدید: 70بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴
<div class="subtitle">دو ساعت قبل از آغاز دیدار تیم های والیبال ایران و روسیه از هفته هشتم لیگ جهانی، با نظارت ناظر فدراسیون جهانی سالن آزادی تهران مملو از جمعیت شد.</div>
تیم های والیبال ایران و روسیه در قالب هفته هشتم لیگ جهانی والیبال از ساعت ۲۱ امروز به مصاف یکدیگر می روند. این پنجمین میزبانی ایران در این دوره از رقابتهاست. طبق برنامه از پیش اعلام شده فابیو ازودو مدیر رویدادهای بین المللی FIVB به ایران سفر کرده تا بر شیوه توزیع برابر بلیت بین تماشاگران مرد و زن در مسابقه والیبال ایران و و روسیه در لیگ جهانی والیبال نظارت داشته باشد.

در این مسابقه نسبت به میزبانی های قبلی ورود و خروج تماشاگران به سالن با نظم بیشتری انجام شد. همچنین نیروهای انتظامی تلاش می کردند تا حداقل یکی ، دو راه پله را برای ورود و خروج خالی از جمعیت نگهدارند و اجازه ندهند برخلاف بازی های قبل تا پایان مسابقه ورود و خروج از سالن برای بسیاری از تماشاگران غیر ممکن شود.

همچنین در این مسابقه بر خلاف چهار دیدار قبل، حدود ۶ خبرنگار خانم مجوز حضور در سالن را یافتند و از حدود ۳ ساعت قبل از شروع مسابقه در جایگاه خبرنگاران مستقر شدند.

مسئولان برای کنترل شعارهای تماشاگران با پخش موسیقی های ملی سعی در تهییج آن ها داشتند. همچنین مجری سالن از آنها می خواست تا استفاده از شیپور را به بعد از شروع مسابقه موکول کنند.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال به همراه محمود افشاردوست دبیر فدراسیون از بخش های مختلف سالن بازدید کرد.

پیش از این در بازی با لهستان شش دوربین مقابل جایگاه میهمانان و خبرنگاران نصب شده بود اما در این مسابقه این دوربین ها جمع شد.
به گزارش ایسنا، بعد از اعتراضات در کنگره جهانی والیبال در سال گذشته مبنی بر تک جنسیتی بودن سالنهای ایران، فدراسیون جهانی ناظری را به ایران فرستاده که البته او در چهار بازی قبلی ایران حضور نداشته و برای مسابقه ایران و روسیه به تهران سفر کرده است.

منبع: ایسنا
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین