شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-39996
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴
تحریم‌های غرب علیه روسیه در پی بحران اوکراین، واکنش روسیه را به دنبال داشت و این کشور در سال 2014 اعلام کرد که ممنوعیت و محدودیت‌هایی برای کشورهایی که مسکو را هدف تحریم قرار داده بودند، اعمال می‌کند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از سوک ؛ بنابر اعلام وبسایت خبری لوکال، سالانه حدود ۶۰۰ کشاورز فرانسوی به دلیل مشکلات اقتصادی خودکشی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، طبق اعلام فعالان بخش کشاورزی فرانسه، هر ساله حدود ۶۰۰ کشاورز فرانسوی به دلیل مشکلات اقتصادی اقدام به خودکشی می‌کنند و این مشکلات پس از سرطان و بیماری‌های قلبی سومین علت مرگ و میر کشاورزان فرانسوی را به خود اختصاص می‌دهد و این در حالیست که به رغم اهمیت این معضل اقدامات بسیار کمی برای پاسخ‌گویی به مشکلات اقتصادی این قشر از مردم فرانسه صورت گرفته است.

کشاورزان اغلب کشورهای اروپایی به دلیل تحریم‌های اعمال شده از سوی اتحادیه اروپا بر مسکو بازار روسیه را از دست داده‌اند و ممنوعیت واردات محصولات غذایی از اتحادیه اروپا باعث شده تا ضربه ویران‌کننده‌ای به بخش کشاوری اروپا وارد شود و قیمت برخی از محصولات به شدت کاهش یابد و کشاورزان به دلیل تحریم‌ها متحمل ضرر شده‌اند.

تحریم‌های غرب علیه روسیه در پی بحران اوکراین، واکنش روسیه را به دنبال داشت و این کشور در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که ممنوعیت و محدودیت‌هایی برای کشورهایی که مسکو را هدف تحریم قرار داده بودند، اعمال می‌کند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین