کد خبر: DT-39133
تعداد بازدید: 251بازدید
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۴
صمد سلامی:
تصمیم شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان نتوانست باعث همگرایی و اجماع فعالان و تاثیر گذاران انتخابات پیش رو باشد.

کاندیدای مجلس دهم در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان گفت: شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان بوشهر در معرفی کاندیدای دشتی و تنگستان ناقص عمل کرد و با اینکار نتوانست زمینه اجماع اصلاح طلبان دشتی و تنگستان را فراهم آورد.

صمد سلامی در گفتگو با “مند” افزود: این شورا بدون نشست یا گفتگو و مصاحبه و بررسی پیشینه و شرایط موثر در جذب آرای منطقه و افکار عمومی یکجانبه و براساس مفروضات ذهنی خود اقدام به معرفی کاندیدای اصلاح طلبان در دشتی و تنگستان نمود که این موضوع علاوه بر ایجاد هزینه در منطقه باعث خدشه بر اعتبار کار شورایی در بین اصلاح طلبان منطقه گردید.

وی تصریح کرد: وقتی بررسی میدانی یا نظر سنجی های عمومی، پیشینه و عملکرد و توانمندی و خواست مردم ملاک برای معرفی کاندیدا نیست نمی توان به این انتخاب امیدوار بود.

سلامی گفت: تصمیم شورای سیاست گذاری نه تنها در دشتی و تنگستان بلکه در حوزه مرکز و جنوب استان نیز مورد پذیرش قاطبه فعالان منطقه نیست.

این کاندیدای مجلس تاکید کرد: تصمیم شورای سیاست گذاری برآیند یک کار جمعی و شورایی نیست و معلوم است تحت تاثیر شرایطی اتخاذ شده است و بنابراین خود را مقید به تبعیت از این رای نمی دانم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین