کد خبر: DT-24035
تعداد بازدید: 41بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی بوشهر گفت: با توجه به‌نقش مهم تجهیزات آتش‌نشانی در تسریع در مهار حوادث آتش‌سوزی، سازمان آتش‌نشانی بوشهر به امکانات نوین و پیشرفته آتش‌نشانی مجهز می‌شود.</div>
نصرالله اسدی صبح امروز در نشست شورای اسلامی بوشهر با تسلیت درگذشت آتش‌نشان بندرعباسی در حادثه  آتش‌سوزی در شهر بندرعباس  اظهار داشت: با توجه به حساسیت شغل آتش‌نشانی، تجهیز این سازمان به ابزارها، تجهیزات و امکانات جدید و به‌روز امری لازم و ضروری است.

وی با بیان اینکه  آتش‌نشانی ارتباط مستقیمی با جان و مال مردم دارد، تاکید کرد: سازمان آتش‌نشانی بوشهر باید هم در زمینه آموزش و هم در زمینه تجهیز وسایل مدرن و پیشرفته اقدام کند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی بوشهر با بیان اینکه برای تجهیز سازمان آتش‌نشانی بوشهر اعتبارات لازم تخصیص یافته است، تصریح کرد: با توجه به‌نقش مهم تجهیزات آتش‌نشانی در تسریع در مهار حوادث آتش‌سوزی، سازمان آتش‌نشانی بوشهر به امکانات نوین و پیشرفته آتش‌نشانی مجهز می‌شود.

اسدی تاکید کرد: سرپرست سازمان آتش‌نشانی بوشهر باید گزارشی از وضعیت فعلی و نیازهای کوتاه مدت و بلند مدت این سازمان  به شورا ارئه دهد.

رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر با تاکید به نقش مهم آموزش در ارتقاء ایمنی تصریح کرد: باید به سمت آموزش عمومی و فرهنگ‌سازی ایمنی پیش رویم که نخستین گام آن می‌تواند آموزش و فرهنگ‌سازی ایمنی پیشگیری از حوادث در مدارس  شهر بوشهر باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای بوشهر نیز با بیان اینکه شهرداری‌ها به‌عنوان بزرگترین و مهم‌ترین نهاد شهری مسئولیت آموزش فرهنگ شهروندی را در کنار مدارس بر عهده دارند، اظهار داشت: در این زمینه توسط شهرداری بوشهر اقدام قابل توجهی صورت نگرفته است.

منبع: تسنیم
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین