کد خبر: DT-36938
تعداد بازدید: 91بازدید
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۴
زن سارق حرفه‌ای مانتو فروشی‌های خیابان رودکی در آخرین سرقت ناکام ماند.

ساعت ۰۸:۳۰ بیست و نهم دی ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر حضور فردی سارق در یک مغازه مانتو فروشی در خیابان رودکی بلافاصله واحد گشت موتورسوار ۱۱۰ یگان کلانتری سارق حرفه‌ای مانتو فروشی‌های خیابان رودکی یک زن بود۱۰۸نواب جهت بررسی موضوع به محل اعزام می شود .

با حضور ماموران فردی به هويت “سالار” مراجعه و اظهار داشت:صبح امروز درب مغازه ام را باز کردم و چند لحظه جهت خرید نان از مغازه خارج شدم که بعد از مراجعه متوجه شدم خانمی که بعدا خود را در کلانتری فریبا معرفی نمود از داخل مغازه ام ۱۰ دست لباس زنانه سرقت کرده است و قصد فرار داشت اما بنده مانع خروجش شدم و فورا با ۱۱۰ تماس گرفتم.

سرهنگ محمدامین ارباب پور رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: به دنبال اظهارات صاحب مغازه ماموران متهم را مورد بازجویی قرار دادند که وی به جرم خود اعتراف کرد و در بازجویی های پلیسی مشخص شد متهم همواره اوایل صبح تحت عنوان مشتری وارد مغازه کاسبان محدوده رودکی می شده و از خلوتی فروشگاه استفاده کرده و اقدام به کش روی و سرقت البسه می نموده است.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب خاطر نشان کرد: پرونده ای در این رابطه تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین