دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-27756
تعداد بازدید: 114بازدید
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۴
<div class="subtitle">وی گفت:پس از چند روز تلاش و پیگیری های مستمر پلیس این سارق شناسایی در یک عملیات دستگیر که صمن اعتراف به بزه انتسابی هم اکنون در اختیار پلیس آگاهی می باشد.</div>

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت:فردی که با پوشاندن سروصورت خود و به قصد سرقت وارد مجتمع مسکونی پزشکان در شهر بوشهر شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سوک ؛ سرهنگ فرج شجاعی در گفتگو با خبرنگاران افزود :در هیجدهمین روز شهریور ماه فردی سی ساله با پوشاندن سروصورت خود و به قصد سرقت وارد منزل پزشکی در مجتمع مسکونی شده و زمانی که با حضور افراد خانواده در منزل مواجه می شود با پسر صاحب خانه درگیر می شود.

وی افزود:سارق بدون اینکه موفق به سرقت شود با بجا گذاشتن کفش خود اقدام به فرار می کند.

سرهنگ شجاعی با بیان اینکه سارق قبلا نگهبان این مجتمع مسکونی بوده تصریح کرد:این فرد با شناخت قبلی و صرفا به قصد سرقت وارد منزل این پزشک شده بود و بخاطراینکه شناسایی نشود سرو صورت خودرا پوشانده بود.

وی گفت:پس از چند روز تلاش و پیگیری های مستمر پلیس این سارق شناسایی در یک عملیات دستگیر که صمن اعتراف به بزه انتسابی هم اکنون در اختیار پلیس آگاهی می باشد.

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر ضمن تشکر از تعامل رسانه ها با پلیس باتکذیب خبر “گروگانگیری نافرجام فرزند یک پزشک در بوشهر” ابراز امیدواری کرد : رسانه ها از گمانه زنی در مورد اخبار و حوادث امنیتی و انتظامی خودداری کرد ه و اخبار انتظامی را از مبادی رسمی دریافت کنند.

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد:از بازکردن درب منزل به روی افراد ناشناس خودداری کرده و منزل خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین