کد خبر: DT-8704
تعداد بازدید: 221بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳
سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر:
<p>سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: طرح مطالعاتی ساخت دهکده‌های گردشگری در تمام شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر اجرا می‌شود که ساخت دهکده‌های گردشگری تنگستان و گناوه در سفر رئیس جمهور مصوب شد.</p>

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از تسنیم، سیدمحمدحسن باستی ظهر امروز در آیین آغاز ساخت دهکده گردشگری بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه گردشگری است اظهار داشت: امروز صنعت توریسم جایگاه ویژه‌ای در جهان دارد که ظرفیت گردشگری کشور جز ۱۰ کشور برتر جهان است و استان بوشهر نیز در این صنعت دارای ظرفیت‌های مهمی است.

وی، با اشاره به اینکه طرح‌های دهکده گردشگری در تمامی شهرستان‌های استان بوشهر اجرایی می‌شود افزود: اکنون طرح دهکده گردشگری بوشهر در راستای این طرح‌ها اجرایی شده است.

سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر با اشاره به اینکه ۲ دهکده گردشگری در استان بوشهر مصوب شده است تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های بالای گردشگری در شمال و مرکز استان دهکده‌های گردشگری تنگستان و گناوه در سفر رئیس جمهور مصوب شده است.

باستی با بیان اینکه در اجرای دهکده گردشگری بوشهر ۷۰ هکتار زمین ساحلی تخصیص یافته است گفت: دهکده گردشگری بوشهر در فاز نخست ۳۰ هکتار اجر و طرح بوستان ولایت در آن به مرحله اجرا در می‌آید.

وی از آزادسازی اراضی نظامی در شهر بوشهر خبرداد و بیان کرد: تاکنون بخشی از اراضی نظامی در بوشهر رها سازی شده است که بخشی دیگر نیز برای توسعه طرح دهکده گردشگری بوشهر رها می‌شود.

سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر افزود: عملیات زیرسازی پارک این دهکده ساحلی به مساحت یک‌هزار و ۳۵۰ مترمربع و ایجاد پیاده‌رو به عرض ۸ متر با حجم عمیلت خاکی ۲۳ هزار متر مکعب اجرا شده است.

باستی افزود: در اجرای طرح دهکده گردشگری ساحلی بوشهر اکوسیستم دریایی و شرایط طبیعی در این محدوده هیچ صدمه‌ای نمی‌بیند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین