کد خبر: DT-26714
تعداد بازدید: 52بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مدیرعملیات شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: این شرکت سفارش ساخت شش فروند شناورعملیاتی را به سازندگان داخلی ارایه کرده است.</p>

روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران روزدوشنبه به نقل از محمد کاظم نیکنام افزود: سفارش ساخت شناورهای دریایی با هدف حمایت از ساخت داخل و در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است و صنایع دریایی کشور نیز از توانمندی خوبی در این زمینه برخوردارند.
وی افزایش ضریب ایمنی درعملیات پهلو دهی و جداسازی نفتکش ها و صرفه جویی در دموراژ نفتکش های ورودی به پایانه ها را از مهمترین اهداف نوسازی و افزایش شناورهای شرکت بر شمرد و اضافه کرد: سفارش خرید شناورهای عملیاتی از سازندگان داخلی علاوه بر حمایت از ساخت داخل از خروج مقدار زیادی ارز از کشور جلوگیری خواهد کرد.
نیکنام گفت: سیاست این شرکت نوسازی ناوگان با تکیه برتوان داخلی و مطابق با استانداردهای بین المللی سازمان دریا نوردی جهانی (imo)است.
وی افزود: ساخت شناور های ویژه حمل مسافر، اورژانس دریایی و گشت حراست از مهمترین سفارش های این شرکت به سازندگان داخلی است و پیش بینی می کنیم این شناورها در یک سال آینده به این شرکت تحویل شود.
شرکت پایانه های نفتی ایران سازمانی است عملیاتی، تخصصی و حرفه ای که در حوزه های ذخیره سازی، اندازه گیری، ارایه خدمات آزمایشگاهی، عملیات صادرات و واردات نفت خام، مواد نفتی و میعانات گـازی وخدمات دریایی، فعالیت می کند.
ماموریت اصلی این شرکت پشتیبانی و کمک به تداوم پایدار تولید نفت و گازکشور ازطریق فرایندهای عملیات دریافت، ذخیره سازی، امتزاج، اندازه گیری و سنجش کمی و کیفی، بارگیری و تخلیه (صادرات و واردات) نفت خام و مواد نفتی تولیدی و مبادله ای (SWAP)، عملیات پهلودهی و جداسازی کشتی های نفتکش است.
این شرکت در پنج منطقه جزیره خارگ وبندرعسلویه بوشهر، جاسک هرمزگان، ماهشهر خوزستان و شمال کشور فعالیت می کند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین