کد خبر: DT-21271
تعداد بازدید: 108بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">- استاندار بوشهر گفت: ساخت راه‌آهن بوشهر به فارس توسعه استان را شتاب می‌بخشد.</span>

مصطفی سالاری عصر پنجشنبه در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: یکی از مهمترین مصوبات سفر سال گذشته هیئت دولت در استان بوشهر مربوط به پروژه‌های راه و شهرسازی است که شش طرح مهم در این زمینه به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه این طرح‌ها طی امسال و سال آینده اجرا، تکمیل و به بهره‌برداری خواهند رسید، اضافه کرد: بخش زیادی از راه‌های استان بوشهر بزرگراه است و تا پایان سال ۹۵ بزرگراه‌های نیمه‌تمام استان بوشهر نیز تکمیل خواهد شد.

استاندار بوشهر ادامه داد: یکی از راه‌های مهم و ضروری استان بوشهر مربوط به مسیر باغان، سرچشمه و ریز است که دارای ۳۰ کیلومتر طول است که ۱۳.۵ کیلومتر از این مسیر تا دهه فجر امسال با مشارکت وزارت راه و شهرسازی تکمیل خواهد شد.

وی در ادامه خواستار توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی به ساخت محور چغادک، عالی‌شهر به بنه‌گز شد و بیان داشت: روسازی محور ۸ نقطه استان بوشهر را در دستور کار داریم.

سالاری در ادامه با تاکید بر تکمیل محور منطقه خشت به وحدتیه برای کاهش ترافیک مسیر کنارتخته به دالکی شد و افزود: بازنگری مطالعه پل درودگاه نیز یکی از مهمترین برنامه‌هایی است که امیدواریم شاهد تحقق آن باشیم.

وی تاکید کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالایی در بخش‌های مختلف است که اتصال این استان به راه‌آهن می‌تواند نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت استان داشته باشد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: ساخت راه‌آهن بوشهر – شیراز و اتصال این راه آهن به مرکز کشور نقش مهمی در توسعه بوشهر و دیگر استان‌های مسیر خواهد داشت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
بگلومبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۵:۲۵ ب.ظ
قران معنای آیات دارد وشان نزول آیات قران تفسیرندارد
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین