کد خبر: DT-36826
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۴
با هشدار به موقع ستاد مدیریت بحران منطقه 3 تهران نسبت به خطر ریزش ساختمان یک مرکز توانبخشی و نگهداری سالمندان در خیابان یخچال از وقوع یک فاجعه انسانی در اثر گودبرداری غیر اصولی جلوگیری شد.
ضمن تشریح جزئیات این خبر گفت: همزمان با اعلام خبر گودبرداری غیر اصولی صورت گرفته در محدوده خیابان یخچال و احتمال وقوع خطر برای ساختمان مجاور این محل، با حضور کارشناسان و اعلام هشدار اضطراری به موقع به مالک در ساعت پنج روز چهارم بهمن ماه ، ساختمان  مرکز نگهداری و توانبخشی سالمندان آرین ، ساعت ۱۰ شب همان تاریخ تخلیه شد.
وی افزود: فردای همان روز یعنی در تاریخ پنجم بهمن ماه، ساختمان مورد نظر فرو ریخت و با تخلیه به موقع این مرکز از بروز یک فاجعه انسانی در این خیابان جلوگیری به عمل آمد و بیش از ۴۰ نفر از سالمندان و کارکنان این مرکز نجات پیدا کردند.
به گفته گودرزی، گودبرداری های انجام گرفته در این منطقه به صورت روزانه از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه ۲ و کارشناس پیشگیری مدیریت بحران منطقه بازدید می شوند تا در صورت وجود خطر احتمالی یا بی توجهی به اصولی ایمنی اقدامات مناسب برای پیشگیری از  حوادث احتمالی صورت گیرد.
 وی توجه به اجرای درست و اصولی سازه نگهبان در هنگام گودبرداری و حضور مهندس ناظر برای نظارت دقیق بر نحوه ایجاد گود را ضروری دانست و خطاب به شهروندان این منطقه اعلام کرد که در صورت مواجهه با موارد مشابه، به سازمان آتش نشانی و ستاد مدیریت بحران منطقه اطلاع دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین