کد خبر: DT-43575
تعداد بازدید: 59بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
استاندار بوشهر گفت: منطقه ویژه شمال استان بوشهر یکی از ظرفیت‌های مهم در حوزه سرمایه‌گذاری است که در این زمینه زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در آن فراهم می‌شود.

مصطفی سالاری بعدازظهر امروز در جلسه سرمایه‌گذاری منطقه ویژه شمال استان بوشهر با بیان اینکه این منطقه دارای امکانات مهمی برای سرمایه‌گذاری است اظهار داشت: منطقه ویژه شمال استان بوشهر علاوه بر اینکه به بزرگراه دیلم – گناوه دسترسی دارد، ظرفیت مهمی در حوزه حمل ونقل هوایی در منطقه امام حسن(ع) و حمل و نقل دریایی دارد.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای ایجاد سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه شمال استان بوشهر فراهم می‌شود افزود: برای ایجاد زیرساخت‌های لازم در زمینه گازرسانی، برقرسانی، راهسازی و بندری طرح‌های مهم تدوین و اجرایی می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه دسترسی به کشورهای مختلف از ویژگی‌های مهم منطقه ویژه شمال استان بوشهر است گفت: با توجه به ظرفیتی که در حوزه تامین خوراک طرح‌های پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن در منطقه ویژه شمال استان بوشهر وجود دارد سرمایه‌گذاری در ایجاد مجتمع‌های پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن از اولویت‌های منطقه ویژه شمال استان بوشهر است.

سالاری با تاکید بر ایجاد تسهیلات لازم برای سرمایه‌گذاران در استان بوشهر بیان کرد: برای تسریع در اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری مجوزهای لازم با مشارکت و هماهنگی‌های لازم با بخش‌های مختلف در کوتاه‌ترین زمان صادر می‌شود.

وی شتاب بخشی و آسان سازی روند سرمایه گذاری در این استان مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: کوتاه شدن روند صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاری از برنامه‌های مهم استان بوشهر است که در این راستا روند اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری افزایش می‌یابد.

استاندار بوشهر با تاکید بر معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان بوشهر افزود: با توجه به قابلیت‌های مهم استان بوشهر در حوزه سرمایه‌گذاری باید این فرصت‌ها بیشتر به سرمایه‌گذاران  معرفی شود.

سالاری پرداخت تسهیلات لازم و کوتاه کردن ارائه صدور مجوز و پشتیبانی از سرمایه‌گذاران را از مزیت‌های مهم سرمایه‌گذاری در استان بوشهر دانست و گفت: زیر ساخت سرمایه‌گذاری با همکاری دستگاه‌ها مرتبط برای تسریع در اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری  فراهم می‌شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین