یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-27144
تعداد بازدید: 493بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
در یک عملیات ویژه پلیسی ؛
وی اضافه کرد:با حضور پلیس در بیمارستان و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد فرد مضروب حوالی ظهر در یکی از میدانهای عالیشهر خانم ناشناسی را به مقصد یکی از شهرهای همجوار سوار خودرو خود می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت:زنی که با همدستی دونفر دیگر راننده خودرویی را اغفال و در جاده ای خلوت به زور چاقو از او اخادی کرده بودند دستگیر شدند.

به گزارش دلیران تنگستان؛ سرهنگ ابراهیم عرب زاده شامگاه شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود : فردی با مراجعه به کلانتری عالیشهر از ضرب و شتم برادرش بوسیله افرادی ناشناس خبر داد که بر اثر شدت جراحات برادرش به بیمارستان اعزام و قادر به تکلم نمی باشد.

وی اضافه کرد:با حضور پلیس در بیمارستان و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد فرد مضروب حوالی ظهر در یکی از میدانهای عالیشهر خانم ناشناسی را به مقصد یکی از شهرهای همجوار سوار خودرو خود می کند.

سرهنگ عرب زاده بیان کرد:پس از طی مسافتی خانم ناشناس با چاقو راننده را تهدید و مرد همراهش نیز با شی نوک تیزی به پهلوی راننده فرو کرده و از وی می خواهند مسیرش را به سمت جاده خاکی تغییر دهد.

این مقام انتطامی عنوان کرد: زن و مرد ناشناس با چوب راننده را بشدت مجروح و مبلغ ۳۰میلیون ریال به زور از وی اخاذی و به محض تاریکی هوا راننده در جاده ای خلوت رها می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر اظهارداشت: به محض اطلاع پلیس از این حادثه افسران آگاهی و اطلاعات کلانتری تحقیقات گسترده ای را آغاز کرده و کمتر از ۱۰ساعت پس وقوع حادثه هویت مهاجمین شناسایی شد.

وی گفت:ابتدا در یک عملیات غافلگیرانه خانم ناشناس در یک مجتمع مسکونی در عالیشهر دستگیر و در تحقیقات اولیه از همدستی یک زن و مرد دیگر با خود خبر داد.

عرب زاده با بیان اینکه لحظاتی قبل هردو همدست این زن نیز دستگیر شدند و تحقیقات از آنان ادامه دارد تصریح کرد : شهروندان از سوار کردن افراد مشکوک خصوصا در جاده های خلوت و ساعات کم تردد خودداری کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین