کد خبر: DT-8844
تعداد بازدید: 63بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳
مدیرکل ورزش و جوانان:
<p>مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با بهره‌برداری از ۵۶ زمین چمن مصنوعی در ‌بوشهر تعداد زمین‌های چمن طبیعی و مصنوعی ورزشی استان بوشهر به ۱۰۴ زمین ورزشی افزایش یافت.</p>

احمد بهروزیان‌فرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه استان بوشهر قبل ازپیروزی انقلاب اسلامی دارای ۵ فضای ورزشی بود اظهار داشت: اکنون استان بوشهر دارای ۳۷ هزار مترمربع فضای سرپوشیده و بیش از ۱۵۰ هزار مترمربع فضای باز است.

وی با اشاره به اینکه ۱۷ پروژه ورزشی در استان بوشهر در دهه فجر افتتاح شد گفت: در دهه مبارک فجر ۱۷ پروژه ورزشی شامل‌ سالن‌های ورزشی، زمین‌های ساحلی و چمن مصنوعی در استان بوشهرکه با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریال اجرا شده افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از آغاز عملیات اجرایی ۸ پروژه ورزشی در استان خبرداد و تصریح کرد: در این ایام عملیات اجرایی ۸ پروژه ورزشی در استان بوشهر شامل ۶ زمین چمن مصنوعی، و دو زمین ورزشی ساحلی با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

بهرویان‌فرد با اشاره به اینکه فضاهای ورزشی در استان بوشهر افزایش یافته است بیان کرد: فضاهای ورزشی در استان بوشهر از ۵ فضا اکنون افزایش چشمگیری یافته است و این در حالی است که تعدادی پروژه هم در دست اجرا است.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۳۷ هزار مترمربع فضای سرپوشیده در استان بوشهر راه‌اندازی شده است خاطرنشان کرد: ۴۸ زمین چمن در استان بوشهر در اختیار ورزشکاران قرار دارد و این در حالی است که ۵۶ زمین چمن مصنوعی دیگر در حال راه‌اندازی است که تعداد زمی‌های چمن مصنوعی به ۱۰۴ زمین افزایش می‌یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه اکنون تمامی شهرها و روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت از فضای ورزشی برخوردار هستند تصریح کرد: برای اجرای ۵۶ زمین چمن مصنوعی در روستاهای بالای یک هزار نفر جمعیت ۱۱۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین