کد خبر: DT-28830
تعداد بازدید: 373بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴
<div class="subtitle">وی با اشاره به اینکه 7 نفر از حجاج استان بوشهر درحادثه منا جان‌باخته‌اند بیان کرد: یک تن از حجاج جان‎باخته از طریق کاروان‎های استان فارس و شش جان‎باخته دیگر با کاروان‎های شش‎گانه حجاج استان بوشهر به مکه مکرمه اعزام شده بودند.</div>

مدیرحج و زیارت استان بوشهر گفت: حجاج استان بوشهر ۲۱ و ۲۲ مهرماه روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده به بوشهر باز می‌گردند.

به گزارش سوک ؛ عبدالرسول رنجبر که در مکه مکرمه به‌ سر می‎برد در گفت‎وگو تلفنی ، با بیان اینکه ۷۹۳ زائر از استان بوشهر به خانه خدا اعزام شدند اظهار داشت: این زائران در شش کاروان از ۲۰ تا ۲۲ شهریور از بوشهر به سرزمین وحی مشرف شدند.

مدیرحج و زیارت استان بوشهر با اشاره به اینکه ۷ نفر از حجاج استان بوشهر درحادثه منا جان‌باخته‌اند بیان کرد: یک تن از حجاج جان‎باخته از طریق کاروان‎های استان فارس و شش جان‎باخته دیگر با کاروان‎های شش‎گانه حجاج استان بوشهر به مکه مکرمه اعزام شده بودند.

وی با اشاره به انتقال پیکر دو جان‌‎باخته استان بوشهر در حادثه منا به کشور افزود: پیکر پنج قربانی دیگر نیز با تلاش مسئولان کشورمان در روزهای آینده به استان بوشهر منتقل می‎شود.

مدیرحج و زیارت استان بوشهر با بیان اینکه زائران بیت‎الله الحرام استان بوشهر مدینه بعد هستندبه تسنیم گفت: حجاج استان بوشهر امروز و فردا به مدینه منوره اعزام می‎شوند.

رنجبر با اشاره به زمان بازگشت حجاج استان بوشهر به وطن تصریح کرد: حاجیان استان بوشهر ۲۱ و ۲۲ مهرماه روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده به بوشهر باز می‌گردند.
منبع : سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین