کد خبر: DT-41973
تعداد بازدید: 68بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵
پرسپولیس با برد چهار بر دو مقابل استقلال آمار و رکوردهای جدیدی خلق کرد.
این برد دومین برد پرگل تاریخ دربی بود. پرسپولیس برد چهار بریک در سال ۱۳۵۰و شش بر صفر سال۵۲ و دو برد سه بر صفر و همچنین سه بر دو را در دربی ها در کارنامه داشت اما این دومین برد پرگل دربی بود که شش گل به ثبت رسید.

سرخ ها پس از ۴۵سال موفق به برد چهار گله مقابل رقیب شدند. برد چهار بر یک پرسپولیس در پانزده بهمن۱۳۵۰به ثبت رسیده بود. از سویی این برد چهارمین برد متوالی سرخ ها در فصل جاری یود.پرسپولیس در این فصل بیش از دو برد متوالی نداشته و حالا در روزی که چهار حرف اول دربی بود اولین بار در فصل توانسته به چهار برد متوالی برسد.

سرخ ها در این فصل موفق به زدن چهار گل در یک بازی نشده بودند اما سی و چهار بازی است که در همه بازی ها گل می زنند و رکورد بدون شکست بودن تیم برانکو به بیست بازی رسیده.از طرفی مهدی طارمی پس از شیری و معدنچی که مقهور طالب لو شدند و نوری که پنالتی اش راهی اوت شد چهارمین بازیکنی بود که در گل کردن پنالنی در دربی ناکام ماند تا همه چیز حول محور چهار باشد. اینکه نتیجه دربی عدد ۲۴ را نشان داده و دو برد شش و چهار گله می شود ۲۴هم از نکاتی است که پرسپولیسی ها با توجه به درگذشت هادی نوروزی و شماره بیست و چهارش به آن توجه ویژه دارند.

سرخ ها بعد از ۶۵ هفته و آن هم پس از برد دربی صدرنشین شدند در حالی که ابتدای فصل قعرنشین بودند و فاصله امتیازات شان با رقیب صدرنشین در مقطعی به ۱۱ امتیاز هم رسیده بود.

منبع: کاپ
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین