کد خبر: DT-6332
تعداد بازدید: 65بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
امام جمعه اهرم:
<p>امام جمعه اهرم گفت: رژیم صهیونیستی همواره خطری بزرگ برای منطقه خاورمیانه و جهان اسلام به شمار می‌رود.</p>

 

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عیسی راستگو ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اهرم رحلت حضرت فاطمه معصومه(س) را تسلیت گفت و اظهار کرد: در آستانه ۱۲ بهمن سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به  میهن و آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هستیم و باید برنامه‌های مربوط به این دهه به صورت باشکوه برگزار شود.

امام جمعه اهرم با اشاره به بیانات ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در کتاب صحیفه بیان کرد: شک نباید کرد که انقلاب اسلامی ایران از همه انقلاب‌های جهانی از لحاظ پیدایش، کیفیت و انگیزه مبارزه متمایز است.

وی افزود: دو کیفت ویژه درانقلاب اسلامی ایران وجود دارد یکی این که انقلاب توسط خود ملت صورت گرفته و هیچ قدرت یا حکومتی در آن دخالت نداشته است و دیگری اینکه این انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است.

امام جمعه اهرم ادامه داد: انقلاب اسلامی یک سری شعار مکتبی و اسلامی داشت اما متاسفانه عده‌ای در رویای روشنفکری رشد کردند و تلاش می‌کنند ملت عزیز ایران از این شعارها بایستد و حرکت نکند.

امام جمعه اهرم افزود: یکی از این شعارهای انقلاب تکیه بر باورها و توانمندی خود که همان شعار «نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی» است که مفهوم این شعار ایستادن و تکیه کردن روی ارزش‌ها و تکیه کردن به ملت است.

وی تصریح کرد: امام آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند و ما از گفتن مرگ بر استکبار و استعمار و مرگ بر آمریکا که گفتمان امام راحل و انقلاب اسلامی است نباید هراسی داشته باشیم.

راستگو عنوان کرد: گفتمان دیگر امام راحل این بود که رژیم صهیونیستی خطری بزرگ برای منطقه خاورمیانه و جهان اسلام است.

وی افزود: این انقلاب رویش‌های زیادی داشته است رویش‌های این انقلاب همین جوانان متدین، انقلابی و ولایی است.

راستگو در پایان افزود: امروز دانشمندان ایران اسلامی نظام را به سلاح علم مجهز کردند و اگر این سلاح نبود رویش در انقلابی که امروزه با این همه تهدید مواجه است، وجود نداشت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین