کد خبر: DT-36472
تعداد بازدید: 49بازدید
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴
اصلاح‌طلبان به انتظار آنکه ردصلاحیت نشوند، یا کم ردصلاحیت شوند پا به عرصه میدان گذاشتند. بدون اینکه ابتدا به حل مشکل پیش آمده میان خودشان و حکومت که در سال 1388 نمود جدی یافت اقدام کرده باشند.
عباس عبدی یکی از تئوریسین های شاخص اصلاح طلبان در سال های اخیر تصریح کرد که در حال حاضر هدف اصلاح طلبان برایش به نوعی نامشخص است و معتقد بود که ابتدا باید هدفشان را مشخص کنند و بعد روشن بود که مسئله 88 با گذشت زمان حل شدنی نیست/ اصلاح‌طلبان هیچ ابتکار عملی برای حل مسئله 88 ارائه ندادندفرد متناسب با آن هدف را هم تعیین می کنیم.

وی در گفتگو با هفته نامه صدا به نکات قابل توجهی در خصوص ردصلاحیت شدگان اشاره کرد و گفت: اصلاح طلبان در جریان انتخابات مجلس دچار یک خطای تحلیلی شدند.

عبدی در ادامه افزود: اصلاح‌طلبان به انتظار آنکه ردصلاحیت نشوند، یا کم ردصلاحیت شوند پا به عرصه میدان گذاشتند. بدون اینکه ابتدا به حل مشکل پیش آمده میان خودشان و حکومت که در سال ۱۳۸۸ نمود جدی یافت اقدام کرده باشند.

روزنامه نگار سالهای پیش اصلاح طلبان با مقصر خواندن اصلاح طلبان در برطرف نکردن مشکل سال ۸۸، اظهار کرد: اصلاح طلبان پیش از آغاز به فعالیت های انتخاباتی باید روشسن می کردند که آیا می توانند یا ایا ممکن است که این شکاف حل شود یا خیر؟ و اگر نه، پس چه راهبردی را باید داشت.

وی در انتها افزود: به نظر می رسد آنها هیچ ابتکار عمل روشنی برای حل این مشکل نداشتند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین