کد خبر: DT-41066
تعداد بازدید: 332بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه گفت : وقوع چهار تصادف در اتوبان ساوه - همدان دو کشته و 13 مصدوم برجای گذاشت .

عباس خیر اندیش با اعلام این خبر اظهار داشت : ظهر روز گدشته و در ساعت ۱۲٫۵۵ دقیقه واژگونی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۲۵ اتوبان ساوه – همدان شش مصدوم (۱ نوزاد ۲ زن  ۲کودک ۱مرد) برجای گذاشت که مصدومین با دو کد جاده ای سلیجرد و کد کمکی شهری ۳ به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند.

روز خونین در اتوبان ساوه- همدان + تصاویر (18+)

وی افزود :تصادف دوم در ساعت ۲۱٫۱۱ و در کیلومتر ۴۵ اتوبان ساوه – همدان بود که به دنبال برخورد پراید و ایسوزو  دو فوتی (۱مرد و ۱ نوجوان ۱۴ ساله) و ۳ مصدوم ( ۱زن ، اکودک ۱ساله و ۱نوجوان ۱۰ ساله) برجای گذاشت که سه مصدوم توسط آمبولانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند و دو فوتی درون خودرو گیر کرده بودند که توسط نیروهای هلال احمر رهاسازی شدند.

روز خونین در اتوبان ساوه- همدان + تصاویر (18+)

خیراندیش ادامه داد : تصادف سوم در ساعت ۲۱:۳۰ در کیلومتر ۴۵ بین تریلی و وانت رخ داد که نتیجه این تصاوف ۱ مصدوم بود  و توسط ۱۱۵ به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شد .

روز خونین در اتوبان ساوه- همدان + تصاویر (18+)

وی تصریح کرد : تصادف چهارم در ساعت ۲۲:۳۱ در کیلومتر ۵ اتوبان ساوه – همدان بود که برخورد پراید و ریو را در بر داشت و ۳ مصدوم (۲مرد و ۱ زن)  بر جای گداشت که دو آمبولانس از هلال احمر و یک آمبولانس از ۱۱۵ در محل حاضر شدند و مصدومین به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند.

روز خونین در اتوبان ساوه- همدان + تصاویر (18+)

وی خاطر نشان کرد : خستگی و عدم دید کافی در شب میتواند حوادث ناگواری را به همراه داشته باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین