کد خبر: DT-38048
تعداد بازدید: 132بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
آب‌خضر در نشست خبری مطرح کرد
قائم مقام شورای هماهنگی انقلاب اسلامی گفت: رهبر سیاهپوستان مسلمان آمریکا میهمان ویژه مراسم 22 بهمن امسال است.
نشست خبری اصغر آب‌خضر قائم مقام شورای هماهنگی که به مناسبت سالگرد سی و هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی امروز (۲۰ بهمن ماه) برگزار شد.رهبر سیاهپوستان مسلمان آمریکا میهمان ویژه مراسم 22 بهمن خواهد بود/تدارک ویژه‌‌ای برای مراسم 22 بهمن دیده‌ایم
آب‌خضر در این نشست با اشاره به پیروزی انقلاب اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی شروع عصر تازه در تاریخ ایران بود و کشوری که چندین هزار سال تحت سیطره سلاطین و پادشاهان بود، از بند اسارت رها یافت و مردم انقلابی اسلامی را رقم زدند.
وی با اشاره به آینده پیش روی انقلاب اظهار داشت: اکنون در شرایط پسابرجام قرار داریم و حرکت باثبات و قدرتمند دولت و دفاع از ارزشهای انقلاب خواست ملت حرکت در مسیر ولایت به معنای تثبیت بیشتر نظام با آغاز عزتمند سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه‌های تدارک دیده شده برای جوانان ۲۲ بهمن اظهار داشت: یکی از برنامه‌های امسال ایجاد غرفه‌های محصولات تولیدی و صنعتی خودکفایی با توانمندی ایرانی است که بخشی از آن متجلی از حماسه اقتصاد مقاومتی است که از جمله آن به استقرار ماهواره‌ بر سیمرغ و ماهواره بصیر، فجر و طلوع و کاوشگر پیشگام است.
وی افزود: یک فروند ماکت موشک عماد و همچنین یک پهپاد شاهد ۱۲۹، ۴ بالن ماهواره بر سیمرغ و فجر در طول راهپیمایی ۲۲ بهمن وجود دارد.
آب‌خضر با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور و همچنین “لوئیس سراخان” در مراسم ۲۲ بهمن اظهار داشت:  گروه سرود ۲۲ هزار نفری دانش آموزان ۲ سرود را در حضور رئیس جمهور اجرا خواهند کرد، همچنین سقوط چتربازان نیروهای مسلح و انجام عملیات ویژه هوایی از برنامه‌های مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن است.
قائم مقام شورای هماهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به سردادن ندای الله اکبر در شامگاه ۲۱ بهمن اظهار داشت: در شامگاه ۲۱ بهمن در سراسر میهن در مساجد از ساعت ۲۱ گلبانگ الله اکبر به یاد ۲۱ بهمن ۵۷ طنین‌انداز خواهد شد و مراسم نورافشانی در سراسر کشور توسط نیروهای مسلح انجام خواهد شد.

وی همچنین به تشریح مسیرهای دهگانه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن پرداخت و اعلام کرد ساعت شروع راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن ساعت ۹ صبح خواهد بود.

مسیرها دهگانه به شرح زیر است:

مسیر شماره ۱: مسجد امام حسین(ع)، میدان امام حسین(ع)، خیابان انقلاب، خیابان آزادی و میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۲: مسجد جامع ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۳: مسجد امام هادی(ع)، خیابان شهید آقایی، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت‌الله سعیدی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۴: مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۵: مسجد الجواد، میدان هفت تیر، خیابان شهید آیت‌الله مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۶: مسجد حضرت امیر، خیابان کارگر شمالی، خیابان انقلاب، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۷:‌ مسجد المهدی، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر ۸: مسجد حضرت ابوالفضل، خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۹: مسجد امام سجاد، خیابان آیت‌الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی.

مسیر شماره ۱۰: مسجد امام جعفر صادق(ع)، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی.

انتهای پیام/
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین