کد خبر: DT-39673
تعداد بازدید: 207بازدید
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴
انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان از ساعت 8 صبح در 53 هزار شعبه انتخابیه در سراسر کشور آغاز شد و 54 میلیون ایرانی پای صندوق های رای سرنوشت خود را رقم خواهند زد.

رای‌گیری برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، ساعت ۸ صبح روز جمعه هفتم اسفند ۱۳۹۴؛ آغاز شد و حداقل ۱۰ ساعت ادامه خواهد داشت.

۱۸:۴۸

درخواست تعرفه از فرمانداری به دلیل حضور پرشور مردم در انتخابات

معاون سیاسی فرمانداری تهران گفت: تاکنون حضور مردم در پای صندوق‌های رای چشمگیر بوده و از فرمانداری درخواست تعرفه شده است.

علی‌اصغر ناصربخت معاون سیاسی فرمانداری تهران عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تاکنون حضور مردم در پای صندوق‌های رای چشمگیر بوده است. از فرمانداری درخواست تعرفه شده و ما نیز در حال انجام اقدامات لازم در زمینه هستیم.

۱۸:۴۵

امیری: شمارش آرا بلافاصله پس از اتمام رای‌گیری آغاز می‌شود

سخنگوی وزارت کشور گفت: هروقت روند رای‌گیری رسما به پایان برسد، شمارش آرا آغاز خواهد شد.

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به این سوال که روند شمارش آرا از چه زمانی آغاز خواهد شد؟ گفت: روند شمارش بعد از اتمام روند رای‌گیری در تمامی حوزه‌ها آغاز خواهد شد.

۱۷:۴۳

انتخابات تا ساعت ۲۰ تمدید شد

طبق اطلاعیه وزارت کشور زمان اخذ رای از رای دهندگان تا ۲ ساعت دیگر و تا ساعت ۲۰ تمدید شد.

امروز دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه‌ها در سراسر کشور تمدید شد.

۱۷:۰۹

آمار رای اولی‌ها از زبان سخنگوی وزارت کشور

سخنگوی وزارت کشور گفت: آمار رای اولی‌ها را تا کنون به تفکیک اعلام کرد.

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور گفت: در این دوره از انتخابات تاکنون به تفکیک ۱۵۷۴۴۶۰-۱۵۱۳۷۹۶ خانم و اقا «رأی اولی» هستند، که بیشتر این تعداد آقایان هستند.

۱۶:۵۷

لطف‌الله فرزونده: اصلاح‌طلبان هم اکنون آزادانه در حوزه‌های رای‌گیری کارت تبلیغاتی توزیع می‌کنند

لطف‌الله فرزونده کاندیدای انتخابات مجلس دهم، اظهار داشت: در ایام تبلیغات شاهد بودیم که نسبت به تبلیغات اصول‌گرایان در سطح شهر تهران کم لطفی می‌شد.

وی افزود: بیش از ۴۰۰ بنر مربوط به تبلیغات این گروه از سطح شهر جمع شد و شب آخر تقریباً اثری از بنرهای تبلیغاتی زرد رنگ این گروه وجود نداشت، همه پوسترهای تبلیغاتی جمع آوری شده بود در حالی که پوسترهای جریان رقیب روی دیوارها و کف خیابان‌ها بود.

فروزنده خاطرنشان کرد: این موضوع را چندین بار به فرماندار تهران متذکر شدیم.

۱۶:۴۵
زاکانی آرای خود را به صندوق انداخت

علیرضا زاکانی نماینده مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آرای خود را برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان به صندوق رای انداخت.

۱۶:۱۲

تاکنون چند میلیون نفر در انتخابات شرکت کرده‌اند؟

 یک منبع آگاه گفت که تا ساعت ۱۵ امروز بیش از ۱۷ میلیون تعرفه در کل کشور مصرف شده است.

در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری تعداد ۱۶۱ نامزد و در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۴ هزار و ۸۴۴ نامزد به رقابت می‌پردازند.

۱۵:۵۹

ذوالفقاری: هیچ نامزدی حق اعلام پیروزی تا قبل از اعلام نتایج قطعی را ندارد

معاون امنیتی انتظامی وزیرکشور گفت: هیچ نامزدی حق اعلام پیروزی تا قبل از اعلام نتایج قطعی را ندارد.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه از امروز تمامی فضای مجازی و غیرمجازی را لحظه به لحظه رصد می‌کنیم، تصریح‌کرد: در استان‌های مرزی هم از جمله سیستان و بلوچستان وضعیت امنیتی عالی وجود دارد. همچنین در استان‌های کردستان، آذربایجان غربی فضا کاملاً امن است و انتخابات در یک فضای آرام در حال برگزاری است.

۱۵:۳۰

اعتراض آقایان مصباح‌یزدی و مصباحی‌مقدم طبق قانون حل می‌شود

فرماندار تهران درباره اینکه رئیس ستاد انتخابات گفته است نامه‌های آقایان مصباح‌یزدی و مصباحی‌مقدم را به فرمانداری منعکس کرده‌است، گفت: مشکلی وجود ندارد و این مسئله طبق قانون حل می‌شود.

عیسی فرهادی فرماندار تهران در پاسخ به سوالی مبنی براینکه رئیس ستاد انتخابات گفته است نامه‌های آقایان مصباح‌یزدی و مصباحی‌مقدم را به فرمانداری منعکس کرده‌اند، گفت: مشکلی وجود ندارد و این مساله طبق قانون حل است.

۱۴:۵۸

حضور یکی از مسئولین دولتی در ستاد انتخاباتی یک حزب + عکس

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان و معاون سرپرست نهاد ریاست جمهوری در ستاد انتخاباتی یک حزب حضور یافتند.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ روسای قوا پس از رای دادن چه گفتند؟/ حضور مراجع تقلید در پای صندوق‌های رای +تصاویر

محمد رضا عارف رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان و مرتضی بانک عضو حزب اعتدال و توسعه در ستاد انتخاباتی این حزب حضور یافتند. در این دیدار همسر عارف نیز حضور داشته است.

۱۴:۲۷

آیت‌الله موحدی کرمانی رای خود را به صندوق انداخت + عکس

 آیت‌الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز  رای خود را به صندوق رای انداخت.

۱۴:۰۴

 احمدی‌نژاد رای خود را به صندوق انداخت

احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور سابق جمهوری اسلامی با حضور در مسجد جامع نارمک رای خود را به صندوق انداخت.

۱۳:۱۶

ره‌پیک: حادثه‌ای که در سطح طرح در شورای نگهبان باشد، گزارش نشده است

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت:‌ تاکنون اتفاق و یا حادثه‌ای که در سطح طرح در شورای نگهبان و قابل تصمیم‌گیری باشد، گزارش نشده است.

۱۳:۰۴

تبلیغ انتخاباتی رئیس‌جمهور به نفع یک جناح خاص

حسن روحانی در صفحه شخصی خود در توئیتر با تاکید بر کلیدواژه “امید” نوشته است: رای امروز ما فردای پر “امید” ایران را می‌سازد. رئیس‌جمهور همچنین در این پیام توئیتری خود مجددا از کلیدواژه “افراطی” استفاده کرده است.  رسانه‌های ضدانقلاب و برخی دولتی‌ها و طرفدارانشان رسماً منتقدان برخی سیاست‌های دولت را “افراطی” می‌خوانند. کلیدواژه “امید” در انتخابات امروز(۷ اسفند) کلیدواژه و شعار اصلی یک جناح سیاسی در انتخابات است.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ روسای قوا پس از رای دادن چه گفتند؟/ حضور مراجع تقلید در پای صندوق‌های رای +تصاویر

۱۲:۵۱

فرمانده کل سپاه رای خود را در مسجد قبا به صندوق‌ انداخت

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه با حضور در مسجد قبا رای خود را به صندوق‌های رای مجلس خبرگان و شورای اسلامی انداخت.

۱۲:۳۶

آیت‌الله جنتی: همه نامزدها به قانون عمل کنند

آیت الله احمد جنتی  رای خود را در صندوق سیار شماره ۱۵۸۸ در شورای نگهبان انداخت. دبیر شورای نگهبان پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران افزود: به من گزارش داده‌اند که برخی نامزدها در خیابان‌ها فعالیت‌های تبلیغاتی غیرمجاز می‌کنند.

وی تصریح کرد: اگر بنا باشد این افراد از روز اول که هنوز رای نیاورده‌اند قانون را زیر پا بگذارند در مجلس می‌خواهند چکار کنند؟

۱۲:۲۳

آیت‌الله جوادی‌آملی: نمایندگان امانت ملت را حفظ کنند

آیت‌الله عبدالله جوادی آملی ظهر امروز پس از انداختن رای خود به صندوق گفت: امیدواریم این انتخابات برای همگان مبارک باشد؛ نمایندگان باید امانت را حفظ کرده و نظام را به اهداف اصلی خود برساند تا دشمن بیگانه در دستیابی به اهداف خود ناامید شود کشور با همدلی و همزبانی به نتایج مطلوب برسد.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ روسای قوا پس از رای دادن چه گفتند؟/ حضور مراجع تقلید در پای صندوق‌های رای +تصاویر

 

۱۲:۰۱

دفتر آیت‌الله مصباح یزدی خواستار اصلاح‌ بنرهای شبهه‌ناک شد

دفتر آیت‌الله مصباح یزدی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تماس‌های متعدد مردمی به این دفتر و ابراز گلایه و نگرانی از درج عنوان «مصباح» برای یکی دیگر از کاندیداها توسط وزارت کشور، اعلام کرد: در نامه‌ای رسمی به ستاد انتخابات وزارت کشور و شورای نگهبان به صورت قانونی به این موضوع اعتراض کرده و پیگیر اصلاح بنر نصب شده در شعب اخذ رای و اصلاح این اشتباه در مرحله شمارش آراء شده است.

 بدل مستر‌بین در صف انتخابات

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ روسای قوا پس از رای دادن چه گفتند؟/ حضور مراجع تقلید در پای صندوق‌های رای +تصاویر

 

۱۱:۵۳

آیت‌الله مصباح یزدی در شهرک شهید محلاتی رای داد

آیت‌الله تقی مصباح یزدی رئیس موسسه آموزشی – پژوهشی امام خمینی(ره) با حضور در مسجد انصار شهرک شهید محلاتی رای خود را به صندوق انداخت.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ روسای قوا پای صندق رای چه گفتند؟/ حضور مراجع تقلید در پای صندوق‌های رای +تصاویر

 ۱۱:۴۲

آیت‌الله یزدی: نمایندگان ملت دغدغه نظام و زندگی مردم را داشته باشند

آیت‌الله محمد یزدی پیش از ظهر امروز پس از اینکه رای خود را به صندوق انداخت در گفت‌وگو با خبرنگاران به اهمیت مجلس شورای اسلامی در نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: نمایندگانی باید به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند که دغدغه زندگی مردم و نظام را داشته باشند و تنها به فکر منافع شخصی و حوزه انتخابیه خود نباشند.

اخذ رأی در حرم رضوی(ع)

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ روسای قوا پای صندق رای چه گفتند؟/ حضور مراجع تقلید در پای صندوق‌های رای +تصاویر

۱۱:۳۸

آیت‌الله نوری و آیت‌الله صافی رای خود را به صندوق انداختند

آیت‌الله حسین نوری همدانی صبح امروز پس از اینکه رأی خود را به صندوق انداخت، اظهار کرد: همه مردان، زنان و اقشار مختلف مردم افرادی را برگزینند که متعهد، دارای سابقه انقلابی بوده و مشکلات را درک کرده باشند.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ روسای قوا پای صندق رای چه گفتند؟/ حضور مراجع تقلید در پای صندوق‌های رای +تصاویر

همچنین  آیت‌الله لطف‌الله صافی‌گلپایگانی لحظاتی قبل رأی خود را به صندوق انداخت و در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.

۱۱:۱۷

حضور ۹۵ هزار نماینده نامزدها بر سر صندوق‌های رای

مدیرکل انتخابات شورای نگهبان گفت: نامزدهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری حدود ۹۵ هزار نماینده به سر صندوق‌های رای گیری فرستاده‌اند.

۱۱:۱۲

آملی‌لاریجانی: ملت ایران توجهی به خط‌دهی بیگانگان ندارند

آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه پس از رأی دادن گفت: ملت ایران هفتم اسفند اعلام می‌کنند توجهی به خط‌دهی‌های بیگانگان ندارند و رای واقعی خود را به صندوق‌های رأی خواهند ریخت.

۱۰:۵۲

حدادعادل در مسجد لرزاده تهران آرای خود را به صندوق انداخت

غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همزمان با آغاز انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در مسجد لرزاده تهران آرای خود را به صندوق انداخت.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات خبرگان و مجلس در 53 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

۱۰:۳۵

روحانی: مجلس با هر ترکیبی بر اساس نظر مردم برای ما محترم است

حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان با بیان اینکه مجلس با هر ترکیبی با نظر مردم به وجود آید برای ما محترم است، اظهارداشت: همه مردم به آراء اکثریت احترام می‌گذارند؛ اتکای ما به اکثریت آرا است و نگاه ما به آرای انتخابات امروز است.

احراز هویت الکترونیکی در یکی از شعب اخذ رای در اراک

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات خبرگان و مجلس در 53 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

۱۰:۲۳

رییس قوه قضاییه رای خود را به صندوق انداخت

آیت‌الله صادق لاریجانی‌آملی رییس قوه قضاییه دقایقی پیش با حضور در مسجد غریب الغربای آمل رای خود را به صندوق انداخت.

۱۰:۰۳

آیت‌الله سبحانی رای خود را به صندوق انداخت

آیت‌الله سبحانی رای خود را به صندوق انداخت و در انتخابات مجلس و خبرگان شرکت کرد.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات خبرگان و مجلس در 53 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

۹:۵۸

شرکت رئیس جمهور در انتخابات

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با حضور در محل ستاد انتخابات مستقر در وزارت کشور رای خود را به صندوق انداخت.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات خبرگان و مجلس در 53 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

۹:۴۳

لاریجانی: حضور مردم در انتخابات کارآمدی بیشتر کشور را رقم می‌زند

علی لاریجانی در نخستین ساعات آغاز رأی‌گیری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی پس از اینکه رأی خود را در مسجد امام حسن عسکری به صندوق ۲۳ حوزه انتخابیه قم انداخت، در جمع خبرنگاران حضور مردم در انتخابات را مناسب دانست و اظهار کرد: این حضور مایه خوشبختی است، زیرا نشان می‌دهد مردم نسبت به سرنوشت خود حساس هستند و می‌توانند هماهنگی و کارآمدی بیشتر را در کشور رقم بزنند.

۹:۳۸

قالیباف: مجلس آینده باید به فکر معیشت و اقتصاد مردم باشد

محمدباقر قالیباف صبح امروز با حضور در مسجد لرزاده تهران، آرای خود را به صندوق رأی انداخت. شهردار تهران در جمع خبرنگاران و در خصوص معیارهای مجلس آینده، گفت: مجلس آینده، مجلس خوبی خواهد بود و از یک طرف باید به فکر معیشت و اقتصاد مردم که مهمترین چالش امروز ماست، باشد.

عروس و داماد یاسوجی پای صندوق رأی

عروس و داماد یاسوجی جزو اولین افرادی بودند که صبح امروز زندگی مشترک خود را با مشارکت در پای صندوق های رای آغاز کردند.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات خبرگان و مجلس در 53 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

اطلاعیه‌های هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات و ستاد انتخابات

ستاد انتخابات و هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نیز طبق روال گذشته در فواصل زمانی کوتاه، با انتشار اطلاعیه‌هایی به اطلاع رسانی درخصوص روند برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان می‌پردازند.

برای خواندن این اطلاعیه ها روی لینک ها کلیک کنید.

هنگام نوشتن آرا مشخصات کامل نامزدهای مورد نظر قید شود

مهر انتخابات باید در اولین مربع خالی سمت چپ از بالای صفحه مخصوص انتخابات زده شود

عکسدار بودن شناسنامه الزامی نیست

نام نامزد مورد نظر حتما در برگ مربوط به همان انتخابات درج شود

امکان اخذ رأی در کلیه شعب ثابت و سیار فقط با ارائه شناسنامه

امحای هرگونه آثار تبلیغاتی نامزدها در شعب اخذ رأی

مورد عمل قرار دادن دستور العمل‌های فوری ستاد از طریق صدا و سیما

۹:۱۴

ظریف: انتخابات به ما اجازه داد با قدرت در مذاکرات حضور پیدا کنیم

وزیر امور خارجه کشورمان پس از انداختن رای خود در داخل صندوق اظهارات داشت: انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی است و همین انتخابات بود که به ما اجازه داد با قدرت در مذاکرات حضور پیدا کنیم.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات خبرگان و مجلس در 53 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

۹:۱۰

آیت‌الله مکارم‌شیرازی: حضور مردم در انتخابات مایه ناامیدی دشمنان می‌شود

آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی صبح جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق شماره ۵۰۵ در جمع خبرنگاران ابراز امیدواری کرد که حضور باشکوه مردم در این انتخابات مایه خوشحالی دوستان نظام و ناامیدی دشمنان می‌شود.

رهبر انقلاب: مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات خبرگان و مجلس در 53 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

۹:۰۴

چاووشی: تاکنون تخلفی گزارش نشده است

رئیس ستاد انتخابات استان تهران در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا تاکنون تخلفی گزارش شده است یا خیر، گفت: تاکنون تخلفی گزارش نشده است.

۸:۴۲

نظارت بر انتخابات صرفا بر عهده شورای نگهبان است

شورای نگهبان در اطلاعیه‌ شماره ۱ خود آورده است: با تشکر و سپاس از خداوند متعال و ارج نهادن به شرکت حماسی و حضور پرشور ملت قهرمان ایران اسلامی، به اطلاع می‌رساند از آنجا که نظارت بر انتخابات صرفا بر عهده شورای نگهبان می‌باشد، هیچ شخص یا مجموعه‌ای تحت عنوان نظارت و یا هر عنوان دیگر حق دخالت بر امر نظارت بر انتخابات را نخواهد داشت.

۸:۳۱

رهبر انقلاب: انتخابات باید به‌گونه‌ای باشد که دشمن را مأیوس و ناامید کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از انداختن رای به صندوق مردم را به حضور در انتخابات با نیّت خیر و با قصد ایجاد اعتبار فزاینده برای کشور و استقلال کامل کشور و پاسخ به عزت ملی فراخواندند و گفتند: نتیجه حضور در انتخابات، عزت و استقلال ملی است و ما دشمنانی داریم که چشم طمع دوخته‌اند و انتخابات باید به‌گونه‌ای باشد که دشمن را مأیوس و ناامید کند.

رهبر انقلاب: همه مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت و دشمن را مأیوس کنند/ وزیر کشور: نیاز باشد زمان انتخابات را تمدید می‌کنیم

برای مشاهده فیلم سخنان رهبر انقلاب اینجا کلیک کنید.

۸:۲۳

وزیر کشور: نیاز باشد زمان انتخابات را تمدید می‌کنیم

وزیر کشور با حضور در جمع خبرنگاران و پس از دستور آغاز فرآیند اخذ رأی در پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل زمان اخذ رأی ۱۰ ساعت است اما در هر کدام از شعبی که نیاز باشد این مدت تمدید خواهد شد.

رهبر انقلاب: همه مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت و دشمن را مأیوس کنند/ وزیر کشور: نیاز باشد زمان انتخابات را تمدید می‌کنیم

۸:۰۲

 رهبر معظم‌ انقلاب‌ رأی خود را به صندوق انداختند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی گیری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی (ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.

رهبر انقلاب: همه مردم به قصد افزایش اعتبار و عزت ملی در انتخابات شرکت و دشمن را مأیوس کنند/ وزیر کشور: نیاز باشد زمان انتخابات را تمدید می‌کنیم

۸:۰۰

آغاز انتخابات خبرگان و مجلس در ۵۳ هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش با حضور در ستاد انتخابات کشور دستور آغاز دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دره انتخابات خبرگان رهبری را صادر کرد.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر اعلام شده است.

به جهت سهولت فرایند ثبت نام رأی دهندگان جهت اخذ رأی در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی علاوه بر شناسنامه همراه داشتن شماره ملی نیز ضروری می باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین