کد خبر: DT-56007
تعداد بازدید: 744بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵
در آستانه آغاز سالی جدیدی هستیم، سالی سرشار از امید که به آن امیدواریم. خاطرات شیرینی برایمان گذشت، با وجود تلاشگران گمنام که در نهایت محبت سعی کردند مشکلات مردم و خصوصا کشاورزان‌ را حل کنند.

دلیران تنگستان‌- در آستانه آغاز سالی جدیدی هستیم، سالی سرشار از امید که به آن امیدواریم. خاطرات شیرینی برایمان گذشت، با وجود تلاشگران گمنام که در نهایت محبت سعی کردند مشکلات مردم و خصوصا کشاورزان‌ را حل کنند. مهندس اکبیا ریاست آبیاری اهرم و سید عبدالرسول محمدی ریاست منابع آب اهرم دو تن از این عزیزان هستند. مدیریت با دست خالی، هم از نظر مالی هم از نظر نزولات جوی برای همه دشوار است، اما فشار مضاعفی روی این دونفر بود.

علاوه بر این، سیل بهمن ماه این دو عزیز را هم بشدت بزحمت انداخت. مدیریت چند روزه آب بالا، پایین کشیدن دریچه ها، مراقبت از بالا آمدن آب مهار آبهای کانال درون شهری و تقسیم عادلانه آب خصوصا مهندس اکبیا را اندازه یک سال بزحمت انداخت. مهندس اکبیا و مهندس محمدی، هر دو در این مدت، امتحان خوبی پس دادند.

حقیقتا جا دارد تشکر ویژه ای از این‌ عزیزان شود. هرچند ما اطلاعی شاید نداشته باشیم‌ اما آنها برای گرفتن ابتدایی ترین امکانات برای راحتی کشاورزان چه تلاشهایی که نمیکنند. مهندس محمدی بنوعی برای باغداران اهرم نوعی پل صراط است تیز است اما راه میدهد. در این سالها، همت او و اکبیا باعث شد آخرین رمقها در باغات اهرم نگه داشته شود. برای این دو عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

عباس صبوری سایت خبری دلیران تنگستان

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین