کد خبر: DT-30243
تعداد بازدید: 89بازدید
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۴
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به رتبه اول بوشهر درساماندهی گلزار شهدا، گفت: تا پایان سال جاری دو هزار برنامه فرهنگی در این استان برگزار می‌شود.

سید محسن موسوی  اظهار کرد: بنیاد شهید استان بوشهر دارای ۲۸ حسینیه و مرکز فرهنگی در سطح استان است که برنامه‌های مختلف فرهنگی در این مکان‌ها برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر افزود: در سال گذشته نیز برنامه‌های فرهنگی خوبی در سطح استان برگزار شد و تلاش داریم این برنامه‌ها در سال جاری به لحاظ کمی و کیفی مطلوب باشد.

موسوی در خصوص ساماندهی گلزارهای شهدا نیز گفت: با تلاش‌های صورت گرفته و عنایت استاندار بوشهر در هفته دولت سال جاری تمامی گلزارهای شهدا استان ساماندهی شدند.

وی با اشاره به اینکه ۲۱۲ گلزار شهید در سطح استان وجود دارد، تصریح کرد: استان بوشهر رتبه اول در ساماندهی گلزارهای شهدا در کشور کسب کرده است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر خاطرنشان کرد: در هفته آینده نیز نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در مرکز استان برگزار خواهیم کرد و تمامی فعالیت‌های صورت گرفته و برنامه‌های آینده گزارش داده خواهد شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین