کد خبر: DT-30853
تعداد بازدید: 38بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۴
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره دیدار ناتمام تیم فوتبال ساحلی دریانوردان پارس جنوبی و قوی سپید انزلی در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تیم دریانوردان پارس جنوبی را صدرنشین کرد.

به گزارش دلیران تنگستان محمد نجفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در رای صادر شده به دلیل تخلف های صورت گرفته از سوی تیم میزبان (قوی سپید انزلی) بازی سه بر صفر به سود دریانوردان اعلام شد.
وی بیان کرد: با این سه امتیازی که به جمع امتیازهای تیم دریانوردان پارس جنوبی افزوده شد، این تیم با هفت امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.
نجفی گفت: براساس این رای حسن عبداللهی بازیکن متخلف قوی سپید انزلی سه ماه از همراهی تیمش محروم و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر ادامه داد: همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم قوی سپید انزلی نیز به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و محرومیت از تماشاگر در یک بازی خانگی محکوم کرد.
وی یادآور شد: تیم دریانوردان پارس جنوبی در دور رفت از هفته ششم بازی ها جمعه ۲۲ آبان در تبریز با شهرداری تبریز دیدار می کند.
نجفی ادامه داد: تیم فوتبال ساحلی موج گناوه نیز با کمترین امکانات موجود موفق شد امسال در لیگ برتر ماندگار شود.
وی افزود: در مسابقه های فوتبال ساحلی بانوان نیز تیم حرم گناوه با حضور در بندرعباس بازی های خود را آغاز کرده است و در دیدار نخست برابر تیم مدعی شهرداری بندرعباس سه بر دو شکست خورد.
نجفی گفت: مسابقه های فوتبال ساحلی بانوان کشور در دو منطقه شمال و جنوب برگزار می شود.
تیم های دریانوردان پارس جنوبی و قوی سپید انزلی ۲۴ مهر امسال در انزلی به مصاف هم رفتند که به علت تخلفاتی که از سوی تیم میزبان صورت گرفت داور بازی را ناتمام گذاشت

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین