کد خبر: DT-20059
تعداد بازدید: 38بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور توسعه راه‌های شهرستان دیلم تلاش‌های خوبی داشته‌ایم و در این راستا شاهد اجرای طرح‌های مناسبی خواهیم بود.</span>

به پیگیری‌های خود برای رفع مشکلات شهرستان دیلم اشاره کرد و اظهار داشت: در طول دوران نمایندگی همواره نشست‌هایی را با مردم، شوراها، مسئولان، ائمه جمعه و روحانیون شهرستان دیلم برگزار کردیم تا مشکلات و نیازهای شهرستان را به خوبی شناسایی کنیم.

وی ادامه داد: در این نشست‌ها مشکلات و خواسته‌ها در قالب‌های مختلف دسته‌بندی شده و پیگیری‌های لازم را در مورد موارد ذکر شده داشته‌ایم و در این زمینه شاهد تحقق بسیاری از خواسته‌ها بودیم و دیگر موارد را نیز در دست پیگیری داریم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: یکی از مهمترین مشکلات شهرستان دیلم مربوط به بخش راه‌ها بود که این موضوع را به صورت جدی پیگیری کردیم و جاده گناوه – دیلم به عنوان یکی از مهمترین محورها در دست اجرا قرار گرفته است.

وی به پیگیری‌های خود از طریق وزارت راه و شهرسازی برای لکه‌گیری راه کنارکوه – بیدو خبر داد و افزود: موضوعات بخش راه این شهرستان را در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح و پیگیری خواهیم کرد تا مشکلات این بخش کاهش یابد.

جمیری همچنین از توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز بانوان به عنوان یکی از نیازهای شهرستان دیلم یاد کرد و بیان داشت: احداث پارک ویژه بانوان را پیگیری می‌کنیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای ارتقای گمرک دیلم به اداره کل خبر داد و گفت: با رئیس گمرک کشور نشست‌هایی را برگزار کردیم تا زمینه ارتقای گمرک دیلم فراهم شود و شاهد توسعه تجارت در این شهرستان باشیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین