کد خبر: DT-21273
تعداد بازدید: 81بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: توسعه و بهسازی راه ورودی به چندین روستای استان بوشهر را در دست پیگیری و اجرا داریم.</span>

فرزاد رستمی پیش از ظهر جمعه در نشست بررسی وضعیت راه‌های روستایی دشتستان اظهار داشت: توسعه راه‌های استان بوشهر به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است و طرح‌های زیرساحتی مهمی را در این زمینه در دست اجرا داریم.

وی ادامه داد: در سفر سال گذشته هیئت دولت به استان بوشهر چند پروژه مهم در حوزه راه مصوب شد که طی امسال و سال آینده اجرایی خواهد شد که تکمیل این طرح‌ها نقش مهمی در توسعه استان خواهد داشت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر به اجرای شش بزرگراه در استان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: پنج پروژه بزرگراهی آغاز شده است و یکی دیگر از پروژه‌ها نیز با برگزاری مناقصه اجرایی خواهد شد.

وی از توسعه راه‌های روستایی استان بوشهر خبر داد و افزود: تعریض مسیر ورودی وحدتیه از سمت سه راهی وحدتیه، احداث پل روستای درودگاه، اجرای محور ارتباطی شهر سعدآباد به روستای بویری از جمله این طرح‌ها است.

رستمی با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح وحدتیه از محورهای حادثه‌خیز است، بیان داشت: مسیر وحدتیه به سعدآباد یکی از محورهای مهم است که نیازمند تعریض است.

فرماندار شهرستان دشتستان نیز اظهار داشت: بسیاری از روستاهای شهرستان دشتستان با مشکلاتی در زمینه راه روبرو هستند که باید توجه ویژه‌ای به توسعه راه این روستاها صورت بگیرد.

ارسلان زارع بر لزوم ایمن‌سازی راه‌های دشتستان تاکید کرد و ادامه داد: مردم روستاهای دشتستان خواستار بهبود وضعیت راه‌ها هستند که باید برنامه‌ریزی مناسبی برای توسعه راه‌های دشتستان صورت بگیرد.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
علی افسانژاد (سمل )
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
در شهر تنگستان راه روستای چاهکوتاه به سمل با اینکه این راه یک جاده توریستی می باشد وهمچنین ارتباط روستای تنگستان ودشتستان را به مرکز استان کوتاه تر می نماید بسیار کم عرض و ناهموار می باشد . کاش کارشناسان راه های روستای کشور واستان ضمن بازدیده از این راه نبست به تعریض این راه اقدام می نمودند.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین