دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-38907
تعداد بازدید: 29بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
مرد میانسال وقتی خودروی فرزندش را از پارکینگ به خانه منتقل می‌کرد، نمی‌دانست جسد او در صندوق عقب خودروست.

۱۸ دی ماه امسال مردی با مراجعه به پلیس مشهد از ناپدید شدن پسرش خبر داد. او در شکایش گفت: پسرم که با تاکسی در شهر کار می‌کرد، به طرز مرموزی ناپدید شده و تلفن همراهش هم خاموش است. در پی این شکایت، پرونده‌ای در پلیس آگاهی تشکیل شد و مشخصات خودروی تاکسی پیکان در اختیار گشت‌های پلیسی قرار گرفت. با گذشت چند روز از این شکایت، خودرویی در خیابان طبرسی شمالی پیدا شد که بدون صاحب در خیابان رها شده بود، پس از بررسی پلاک آن مشخص شد، متعلق به مرد ناپدید شده است.

خودروی تاکسی به پارکینگ منتقل شد و خانواده مرد جوان با مراجعه به پارکینگ، خودرو را شناسایی کرده و ۱۰بهمن ماه آن را با دستور قاضی تحویل گرفتند. ۱۷ روز بعد از انتقال خودرو به خانه، خانواده مرد ناپدید شده به جست‌وجوی خودرو پرداخته و پس از باز کردن صندوق عقب، پتویی را دیدند که جسد پسرشان در میان آن بود. با کشف جسد مرد ۳۹ساله، موضوع به قاضی احمدی‌نژاد، بازپرس ویژه قتل مشهد اعلام شد و او همراه تیمی از کارآگاهان جنایی در خانه مورد نظر در منطقه احمدآباد حاضر شدند.

در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد بیش از دو هفته از مرگ این مرد می‌گذرد و آثاری از درگیری روی گردن او مشاهده می‌شود. پس از بررسی‌هاجسد برای تعیین علت و زمان مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان تحقیقات برای کشف راز این قتل را آغاز کردند.

منبع:جام جم
انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین