یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-25468
تعداد بازدید: 162بازدید
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۴
<div class="subtitle">در شرایطی که پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استقلال تا به حال یک ریال دریافتی نداشته است و حتی در مصاحبه ای اعلام کرد که هیچ کدام از اعضای کادر فی پولی نگرفته اند،اخباری از باشگاه استقلال به بیرون درز پیدا کرده که حکایت از واریز شدن مبلغ قابل توجهی به حساب دستیار مظلومی است.</div>
پول گرفتن یکی از اعضای کادر فنی استقلال حاشیه های زیادی را به همراه خواهد داشت. شاید این اتفاق در روزهای آتی جنجال های جدیدی را در استقلال رقم بزند.

در شرایطی که پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استقلال تا به حال یک ریال دریافتی نداشته است و حتی در مصاحبه ای اعلام کرد که هیچ کدام از اعضای کادر فنی پولی نگرفته اند،اخباری از باشگاه استقلال به بیرون درز پیدا کرده که حکایت از واریز شدن مبلغ قابل توجهی به حساب دستیار مظلومی است.

قضیه از این قرار است که مجید صالح کمک اول مظلومی چند روز پیش پولی را دریافت کرد.در ابتدا قرار بود بنا به دلایلی خاص اسن اتفاق مسکوت بماند و کسی از ماجرا با خبر نشود اما این راز لو رفت تا صدای اعتراض چند نفری در استقلال بلند شود.

شاید جالب باشد بدانید که وقتی معترضان با مسئولان استقلال درباره این موضوع تماس گرفتند جمله:«ما نمی دانیم چطور آقای صالح پول گرفته است.» را شنیده اند!

حالا اینکه مبلغ فوق با دستور چه کسی پرداخت شده،سوژه مهمی است که حتی استقلالی ها دنبال آن هستند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین