کد خبر: DT-25456
تعداد بازدید: 182بازدید
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۴
قحط الرجال در بوشهر نیست مدیر تامین اجتماعی اگر هماهنگ با نماينده مجلس تنها باشد ضررش به مردم استان بیش از سودش است. مدیرانی که دکتر سالاری معرفی كرده تا کنون اداي سیاسی بازی نداشتند. بگذارید مدیری بیاید که با دولت تعامل داشته باشد

دلیران تنگستان، قحط الرجال در بوشهر نیست مدیر تامین اجتماعی اگر هماهنگ با نماينده مجلس تنها باشد ضررش به مردم استان بیش از سودش است. مدیرانی که دکتر سالاری معرفی كرده تا کنون اداي سیاسی بازی نداشتند. بگذارید مدیری بیاید که با دولت تعامل داشته باشد.

مديران تامین اجتماعی کشور سياسی بازی نکنند. نماینده مجلس نظر بدهد محترم است، دلسوز است . اما اینکه میگوید گزینه من بشود، استبداد است .بگذارید سالاری کشتی مدیریت را هدایت کند .

متاسفانه نیروی بومی ما که قبلا در استان مدیر بوده و اکنون در مدیریت ارشد تامین اجتماعی کشور خدمت میکند، فهمیده یا نفهمیده با معرفی گزینه های خنثی قصد دارد مدیریت ارشد استان را تضعیف نماید. برادرانه به وی تذکر می دهیم که با حیثیت خود بازی نکند.

با خبر شدیم  که رازه که از جانبازان جنگ تحمیلی می باشد بعد از پایان سنوات خدمتی خود، بازنشسته شد.

بنا بر این گزارش، رازه ،که یکی از مدیران اصولگرا و سابق این سازمان می باشد، با اتمام زمان خدمت خود در این سازمان بازنشسته شده است.

شنیده ها حاکیست، بعد از خداحافظی وی، گزینه های مختلفی برای این پست مدیریتی در نظر گرفته شده که به شرح ذیل است:

۱٫ صدری زاده؛ یکی از مدیران استان فارس.

این گزینه مورد حمایت و معرفی یکی از نمایندگان اصولگرای استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی می باشد.

۲٫ محمدی باغملایی
این نیرو که در آستانه بازنشستگی است، یکی از نیروی های ولایی و ارزشی استان بوشهر می باشد.

۳٫ بهادری
وی مدیر کل اسبق سازمان تامین اجتماعی در استان کهگیلویه و بویراحمد است. این نیرو در زمان دولت دکتر احمدی نژاد به این سمت منصوب شده بود.

آنچه که تاکنون شنیده شده و برای اصولگرایان استان موجب خوشایندی و خوشحالی است و تحت حمایت آنان قرار دارد، این گزینه ها می باشند که بر روی میز رییس سازمان تامین اجتماعی کشور می باشد.

باید دید چنانچه اتفاقی نیفتد کدام یک از گزینه های فوق بتواند نظر ریاست این سازمان را جهت تصدی این مدیریت در استان بوشهر جلب کند و حکم خود را از وی بگیرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین