کد خبر: DT-43584
تعداد بازدید: 133بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
با حضور رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه علی دهقان به عنوان رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان بوشهر معرفی و از خدمات علی حسن‌پور قدردانی شد.

درمراسمی امروز رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان بوشهرمعرفی شد.

در این مراسم رئیس کل دادگستری استان بوشهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه نقش مهم امنیت اجتماعی را یادآور شد و اظهار داشت: امنیت اجتماعی پیده‌ای مهم است که بر عهده دولت‌مردان گذاشته‌اند و همه در آن نقش دارند.

علی جمادی تصریح کرد: امنیت اجتماعی در برابر احقاق حق و جلوگیری از ظلم تلاش  و موجبات دلگرمی مردم را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه نبود امنیت سبب پیشگیری از رشد و تعالی جامعه می‌شود گفت: با توجه به وظیفه خطیری که بر عهده دستگاه قضا گذاشته شده باید این مهم در اذهان ایجاد شود که اگر ظلمی صورت پذیرد دستگاه مقتدری وجود دارد که نیروهای مومن، متعهد و متخصص آن به حقوق آنها رسیدگی می‌کند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه کار دستگاه قضائی و دستگاه‌های نظارتی در مقوله انحراف و هنجارشکنی است بیان کرد: باید از بروز هر گونه انحراف در این دستگاه جلوگیری شده و نظارت دقیق، کامل بر سلامت و کارآمدی نیروها در تشکیلات صورت گرفته که این امر وظیفه خطیر حفاظت و اطلاعات است.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه  نیز گفت: قاچاق ،مواد مخدر و سرقت از آسیب های اجتماعی است که مبارزه با آنها وظیفه دستگاه قضایی است.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب  با تاکید بر صیانت از نیروی انسانی ارزشمند و کارآمد افزود: در دستگاه‌های نظارتی باید برای حفظ و صیانت از نیروهای ارزشمند و متعهد تلاش و از تسری فساد و ناهنجاری جلوگیری شود تا زمینه سلامت مجموعه نیروی انسانی فراهم سازد.

در این مراسم ضمن معرفی علی دهقانی به عنوان رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان بوشهر از خدمات علی حسن پور قدردانی شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین