کد خبر: DT-8062
تعداد بازدید: 77بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳
اکثر بازیکنان پرسپولیس در سطح لیگ برتر نیستند
<p>پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اکثر بازیکنان پرسپولیس در سطح لیگ برتر نیستند و نیازهای فنی تیم را برطرف نمی‌کنند.</p>

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: حال خراب این روزهای پرسپولیس حاصل تصمیم‌گیری‌های غلطی است که وزارت ورزش و جوانان برای این باشگاه اتخاذ کرده است. خروج از این مخمصه نیازمند عزم قوی و تصمیم‌گیری تخصصی است که امیدوارم صورت بگیرد.

وی در واکنش به اینکه برخی افراد درخشان را باعث و بانی مشکلات امروز پرسپولیس می‌دانند، خاطرنشان کرد: چرا اینطور فکر می‌کنند؟ زمان دایی چه کسی مقصر بود؟ زمان ژوزه چه کسی مقصر بود؟ زمان دنیزلی چه کسی مقصر بود؟ به نظر من حتی مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره هم در به وجود آمدن این شرایط مقصر نیستند. وضعیت پرسپولیس بسیار خراب است. همه دیدند که رویانیان با آن تیم قوی هم نتوانست پرسپولیس را درست کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: مشکل پرسپولیس بسیار فراتر از نتیجه، درخشان یا مدیرعامل است. این وضعیت پرسپولیس برای ۱۰ سال گذشته است نه الان. مشکل پرسپولیس با دو برد درست نمی‌شود و با دو باخت هم این تیم نابود نمی‌شود.

ذوالفقارنسب در مورد اعتراض شدید هواداران پرسپولیس به حمید درخشان گفت: تماشاگر نمی‌داند چه کاری باید انجام دهد. هواداران مُسکن می‌خواهند و هر برد پرسپولیس برای این تیم مانند مُسکن است. پرسپولیس مانند بیماری است که دچار یک بیماری لاعلاج شده است. بیماری تمام وجود پرسپولیس را گرفته است.

وی تصریح کرد: اینکه پرسپولیس شرایط خوبی ندارد،‌ تقصیر درخشان نیست. بدون شک هرکسی که می‌آید می‌خواهد به پرسپولیس کمک کند، مانند دایی، ژوزه و دنیزلی اما باید راهکاری خوبی برای حل مشکلات این تیم پیدا شود. مشکل پرسپولیس با جابه‌جا کردن درخشان برطرف نمی‌شود. مشکل پرسپولیس فراتر از اینهاست. به نظر من عوامل مشکل‌زا از درون وزارت ورزش است، نه جای دیگر.

پیشکسوت فوتبال کشورمان افزود: از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم به مشکلات تیم سطحی نگاه نکنند. مشکل پرسپولیس با یکی‌، دو برد درست نمی‌شود.

ذوالفقارنسب در واکنش به انتقادهایی که به بازیکنان پرسپولیس می‌شود، عنوان کرد: اکثر بازیکنان پرسپولیس در سطح لیگ برتر نیستند و نیازهای فنی تیم را برطرف نمی‌کنند. برخی از بازیکنان پرسپولیس شخصیت قهرمانی و تجربه ندارند و باشگاه هم نباید این بازیکنان را جذب می‌کرد. پرسپولیس حداقل باید پنج تا شش بازیکن ثابت در تیم ملی داشته باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین