کد خبر: DT-48942
تعداد بازدید: 1139بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
توقع می رفت خطیبان جمعه اهرم و دلوار، حجج اسلام راستگو دام عزه و زاهد دوست عزیز در خطبه ها ی نماز گریزی از نوع حمایت همه جانبه به انتصاب این مدیر مکتبی و مذهبی می زدند...

دلیران تنگستان- دکتر غلامحسین کرمی، یک تنگستانی خوشنام و افتخار‌ دیار دلیران است که برای بار دوم به مدیریت سازمان بازرسی استان بوشهر منصوب شد‌ه است تا بار دیگر لیاقتش را به رخ بکشد. در این نوشته قصد اعلام خبر انتصاب ایشان را نداریم، چراکه این موضوع را جن و ملک نیز فهمیده اند. اگرچه که از بعضیها توقع می رفت که از تریبون هایی که در اختیار دارند از این موضوع استقبال کنند .

البته این موضوع تنها شامل حال دکتر کرمی نمی شود و همین هفته گذشته مهندس نامور مدیر بانک صادرات استان بوشهر که تار و پود بدنش مملو از ژنهای رئیس علی دلواری است نیز پس ‌از ۳۱ سال بازنشسته شد، اما تشکری از وی به عمل نیامد. توقعی از شهرستان های دیگر نمی رود اما شهر های اهرم و دلوار باید حداقل یک دقیقه از‌ وی تمجید میکردند‌ که نکردند.

در هر صورت، از بحث دور‌ نشویم، ‌دکتر کرمی یک ‌سوپر مدیر قانونگرا با حفظ اصالت‌ جریان فکری خود، از خوزستانِ مملو از شرکتهای میلیاردی و آن گستردگی با سرافرازی ‌و بدون یک نفطه ضعف ، آن هم با وجود همه دشمنان درون استانی و برون استانی، به استان خودش برگشت تا بار دیگر درد فتر مدیریت سازمان بازرسی با مردم استان اشتی کند.

وی در خوزستان بقول مدیران بازرسی کشور یک مدیر پاکدست بود. پرونده های امضا شده او میلیاردها تومان به بیت المال ‌عودت داد. عطوفت دکتر کرمی با متخلفان کاملا اسلامی توام با عدالت بوده و او از منظر ایت الله جزایری نخبه بود. بی شک خلا او در خوزستان تا مدت ها برای همکارانش حس خواهد شد.

وی پرونده های فوق العاده مهمی تمام کرد که متخلفان برای فرار از پیگیری او پیشنهادهای نجومی از کانالهای مختلف به همکارانش میدادند، اما دکتر کرمی شیر کارمند تربیت کرده بود. در ایام عید و اعزام، زائران مناطق جنگی از هر  گوشه و کناری از دکتر بنوعی درخواست کمک می کردند که دکتر کرمی نه نمی گفت. گاهی از مرکز استان تیم فوتبالی به خوزستان میرفت در حالیکه به علت فقر مالی مشکل اسکان و غذا داشت که دکتر کرمی از ابرویش مایه میگذاشت و انها را ساپورت میکرد و حتی خودش هم به ورزشگاه میرفت و انها را تشویق میکرد. اصل ادم که خوب باش، انتظار چیز دیگری نیز نمی رود.

اگر بخواهیم ده مدیر برتر معنوی و اداری استان‌ را انتخاب کنیم، دکتر بدون شک جز آنها محسوب می شود. چه بدخواهان حسود بخواهند، چه نخواهند، او از این پستها استفاده خراب نکرده است. به او چندین استان پیشنهاد دادند؛ هرمزگان، مرکزی، خراسان، مازندران و … اما دکتر با استان خودش موافقت کرد. دکتر کرمی نیازی به تعاریف این سایت و افراد حقیقی و حقوقی ندارد اما او بدون هیچ شک و تردیدی شاهکار صداقت و پاکی تنگستان در حوزه وزارت دادگستری است.

هر چند توقع می رفت خطیبان جمعه اهرم و دلوار، حجج اسلام راستگو دام عزه و زاهد دوست عزیز در خطبه ها ی نماز گریزی از نوع حمایت همه جانبه به انتصاب این مدیر مکتبی و مذهبی می زدند. همچنین جا داشت دکتر شهریاری نماینده حوزه دشتی و تنگستان نیز پیامی رسمی میفرستادند و از انتصاب این مدیر مومن و متعهد و با اصالت تقدیر می کردند، چرا که این کار باعث عزیزتر شدن این عزیزان میشد.

اگرچه، مردم غیور تنگستان میادین شهرها و ورودی روستاها را بنر باران کردند تا ثابت شود قضاوت مردم و تایید انها از یک ‌مدیر یعنی افتخار تمام نشدنی. تشکر ‌از تمامی مردم فهمیم که از بس پیام تبریک به همراه دکتر کرمی زدند، تلفنش هنگ کرد!

عباس صبوری

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
m.j
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ مهر ۱۳۹۵ در ۴:۰۰ ب.ظ
موفق باشید#عموی گلم #کرمی
حمید طاهری.اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۱ ق.ظ
ایشان به معنای راستین انسان شریفی است.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین