کد خبر: DT-47277
تعداد بازدید: 1359بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵
دکتر محمد پاکدل به سمت مدیر خدمات شهری منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس (عسلویه) منصوب گردید.

با حکم مهندس  یوسفی مدیر منطقه ویژه  پارس  محمد پاکدل به سمت مدیر خدمات شهری منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس جنوبی منصوب گردید.

دکتر پاکدل کاندیدای نمایندگی مجلس در انتخابات اخیر مجلس در حوزه تنگستان و دشتی بودند.ایشان دکترای مدیریت برنامه ریزی میباشند و چندین سال در بخش آموزش نیروهای جدید الورود منطقه پارس جنوبی مشغول بکار بودند.مراسم معارفه دکتر پاکدل این هفته برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری  بیرمی این انتصاب  را صمیمانه خدمت دکتر پاکدل  تبریک عرض مینماید.

دکتر پاکدل گمنامی که در سایه تلاش خود وصداقت منحصر بفردش توانست رکورد جالبی از گرفتن رای پس از ۳۷ سال انقلاب بیشترین ارا را در انتخابات این دوره مجلس شورای در دشتی به عنوان کاندید تنگستانی کسب کند . چیزی که خیلی از کاندیدهای ما تنگستانی در دشتی کسب نکردند. وجالبتر از ان تبریک منحصر بفرد ایشان بود به رقیب که از نظر طیف فکری بنوعی با رقیب سخت بودند.  دکتر پاکدل ضمن تبریک به دکتر شهریاری ثابت کرد تواضع را در هر سطحی برای پیشرفت تنگستان میپذیرد. او ضمن تبریک به دکتر شهریاری اعلام نمود برای پیشرفت تنگستان حاضر است هرنوع همکاری را با ایشان داشته باشد تا باعث پیشرفت این دیار شود. پاکدل پاکدلتر از ان است که خیلی از مردم ما فکر میکردند .ایکاش قدردان این چهره فرهنگی واجتماعی میشدیم. خبردار شدیم طی حکمی  ازسوی مهندس یوسفی دکتر پاکدل بسمت مدیر خدمات شهری منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس جنوبی انتخاب شده است. توقع تنگستان از وزارت نفت بیش از اینهاست. پاکدل گزینه ای بود که سنگ این دولت را به سینه کوبید، تطمیع طرفهای مقابل نشد، وعده هیچ پستی را نپذبرفت هرچند این سمت را باید به فال نیک گرفت اما لیاقت پاکدل بالاتر از این حرفهاست وحق گرفتنی است ومردم تنگستان مصمم هستند حق خودشان از نفت را  با ارتقاع پاکدل در سمتهای بالاتر بگیرند .سایت دلیران تنگستان ضمن تبریک این سمت به ایشان برایشان آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون را دارد.

 

 

 

photo_2016-08-02_05-26-39 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
علی افسانژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۵ ق.ظ
افتخار تنگستان دکتر محمد پاکدل دریغ که هنوز هم قدر تو نشناخته است.
سیدهادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۷ ب.ظ
ضمن احترام به آقای پاکدل انتخاب کاملا سیاسی بوده نه بر اساس شایستگی و تخصص
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین