کد خبر: DT-56344
تعداد بازدید: 687بازدید
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۶
غلامحسین پولادی رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر سید ابراهیم رئیسی در شهرستان تنگستان، طی بیانیه ای از مردم تنگستان تشکر کرد. در این بیانیه آمده است :
بار دیگر ملت بزرگ ایران در خلق حماسه ای شور انگیز به خوبی درخشید و در این میان، مردم ولایتمدار،متدین و انقلابی با احساس تکلیف و مسؤولیتی مضاعف، مجدّانه به پای آرمانها و باورهای مقدس خویش ایستادند و تلاش کردند سیدی بزرگوار از اهل بیت پیامبر (ص) را به ریاست برگزینند.

غلامحسین پولادی رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر سید ابراهیم رئیسی در شهرستان  تنگستان، طی بیانیه ای از مردم تنگستان تشکر کرد. در این بیانیه آمده است :
بار دیگر ملت بزرگ ایران در خلق حماسه ای شور انگیز به خوبی درخشید و در این میان، مردم ولایتمدار،متدین و انقلابی با احساس تکلیف و مسؤولیتی مضاعف، مجدّانه به پای آرمانها و باورهای مقدس خویش ایستادند و تلاش کردند سیدی بزرگوار از اهل بیت پیامبر (ص) را به ریاست برگزینند. هر چند در جمع بندی آراء در کشور، چنین أمری محقق نشد اما مردم شریف و بزرگوار تنگستان به آیه کریمه « قُل لا أسألُکُم أجراً إلَّا المَوَدَّةَ فی القُربیٰ » به خوبی عمل کردند و حجة الاسلام دکتر سید ابراهیم رئیسی را به عنوان گزینه برتر و اول خود برگزیدند و به إحدَی الحُسنَیَین دست یافتند و قطعاً نزد پروردگار ذو المنن مأجورند و در پیشگاه حضرت رسول( ص ) سرافراز و رو سفید خواهند بود. اینجانب از صمیم قلب از مردم شریف و بزرگوار تنگستان تشکر می کنم و دست یکایک عزیزان و بزرگوارانی را که در این مسیر یاورمان بودند، می بوسم.
(( غلامحسین پولادی رئیس ستاد مرکزی انتخابات دکتر سید ابراهیم رئیسی در شهرستان تنگستان )

 

دلیران تنگستان،   محمد جواد حقشناس در تهران کاری کرد کارستان. یک تنگستانی اصیل که اصل نسبش در اهرم بوده .مردی از خانواده بزرگ ایت الله حقشناس .او درس مشقش از منبر پدرش نشات گرفته.او افتخار این شهر بود والان اگر خبرنگاری از او بپرسد اهل کجایی تنگستان را میگوید .آری حرمت او در شهر تهران زبانزد عام وخاص است .او بلند پروازی کرد در جایی کاندید شد که دل شیر میخواهد .اما رای برد در حد المپیک تا ثابت کند اگر روزی داد میزد در اهرم تنگستان مرا یاری کنید برای مجلس شورای اسلامی گزاف نمیگفته .او لیاقت رفتن به مجلس از شهرستان ما داشت .اما عده ای متظاهر به دین و دیانت وتافته جدا بافته از امت هزاران تهمت را نثار وی کردند .آری بخود میبالیم که ردیف پنجم کاندید شورای شهر تهران دکتر محمد جواد حقشناس است .او که قطعا برای پیشرفت تهران تلاش میکند و قطعا گوشه چشمی به اهرم نیز دارد .بامید سلامتی ایت الله حق شناس بزرگ و ارزوی توفیق برای دکترحقشناس.

photo_2017-05-21_19-26-28

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین