کد خبر: DT-55468
تعداد بازدید: 555بازدید
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۵
در هفته جاری دکتر صالحی ریاست سازمان انرژی اتمی یک سفر کاری به بوشهر داشت‌. در راه بازگشت به تهران در هواپیما چند دقیقه ای با وی هم کلام شدم و پس از سلام و علیک و تقدیر از زحمات ایشان، به عنوان مسئول یک سایت خبری، چند سوال با اجازه خود وی از ایشان پرسیدم که با روی گشاده و با تامل پاسخ دادند.

دلیران تنگستان- در هفته جاری دکتر صالحی ریاست سازمان انرژی اتمی یک سفر کاری به بوشهر داشت‌. در راه بازگشت به تهران در هواپیما چند دقیقه ای با وی هم کلام شدم و پس از سلام و علیک و تقدیر از زحمات ایشان، به عنوان مسئول یک سایت خبری، چند سوال با اجازه خود وی از ایشان پرسیدم که با روی گشاده و با تامل پاسخ دادند.
از ایشان درباره استخدام های نیروگاه اتمی بوشهر که شروع شده پرسیدم و عنوان کردم که آیا نیروهای بومی استان بوشهر اولویت دارند یا خیر؟ دکتر صالحی در جواب این سوال گفت: صد در صد اولویت دارند اما بشرط تخصص. کار نیروگاه اتمی بوشهر یک کار فنی و صدالبته حساس است. نیروها می باید در هر رشته ورودی ضمن داشتن تعهد، تخصص ان کار را نیز داشته باشند و اگر این شرایط‌ در انها باشد، بهترین گزینه ما استفاده از انهاست.
وی افزود برای اینکار باید هماهنگی هایی صورت بگیرد و اموزشهای لازم در استان ‌بوشهر داده شود. همچنین شما خبرنگاران و اصحاب رسانه تشویق کنید که بومی ها با دست پر بیایند و ما نیز ملزمیم در این شرایط از بچه های خود استان بوشهر استفاده کنیم. ضمن اینکه استاندار دلسوز شما، نمایندگان محترم مجلس و شخص مهندس جعفری مدیر نیروگاه نیز همین درخواست یعنی استفاده از نیروی بومی دارند را دارند.
سوال دوم را درباره زمان آغاز به کار فازهای جدید پرسیدم و دکتر صالحی عنوان کردند: کارها شروع شده است. اماده‌سازی زمین از نظر خاک زلزله و دیگر کارها تایید شده و پیمانکار روس بزودی کار را شروع می کند و امیدوارم پیشرفت کارها مطابق برنامه باشد.
در پایان برخود لازم دانستم از زحمات مهندس جعفری که یک برند مدیریتی موفق در استان ماست و ارتباط عالی او با مدیران و مردم استان در قالب همه گروهها که باعث شده ایشان و تیم مدیریت قویش  همیشه در نوک قله موفقیت باشند، تشکر کنم. همچنین عنوان کردم که مهندس جعفری یک مدیر بومی برای ماست و حتی دلسوزتر از برخی دیگر از مدیران بومی کار می کند. دکتر صالحی در این مورد گفتند: این عین حقیقت است و ما از بودن او‌ در این تشکیلات احساس آرامش داریم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین